2024-01-04T16:45:00+01:00 Defis i Camasutra we wspólnej produkcji pt. "Szukaj mnie"! To będzie sztos na rynku disco polo? Defis i Camasutra łączą siły w nowej wersji hitu 'Szukaj mnie', łącząc talent i innowację w unikalnym teledysku inspirowanym historią. https://disco-polo.info/uploads/news/defis-i-camasutra-we-wspolnej-produkcji-pt-szukaj-mnie-to-bedzie-sztos-na-rynku-disco-polo1jpg.jpg Disco-Polo.info

Defis i Camasutra we wspólnej produkcji pt. "Szukaj mnie"! To będzie sztos na rynku disco polo?


Defis i Camasutra łączą siły w nowej wersji hitu 'Szukaj mnie', łącząc talent i innowację w unikalnym teledysku inspirowanym historią.

Autor: Adam Begier, 04 Styczeń 2024  16:45
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Defis i Camasutra we wspólnej produkcji pt.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Legendarna noc z zespołem Venus: Mega koncert disco polo w Lelisie!
 2. Brathanki i Power Play – Gwiazdami Tegorocznych Dni Chorzel!
 3. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!
Reklama

  W marcu tego roku czeka nas wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które łączy przeszłość z teraźniejszością. Defis, znany zespół disco polo, wspólnie z Małgorzatą Główką, wokalistką grupy Camasutra, zapowiadają wydanie specjalnej wersji przeboju „Szukaj mnie”. Utwór ten, napisany przez Seweryna Krajewskiego, zyskał ogromną popularność dzięki filmowi „Kogel Mogel” i niezapomnianej interpretacji Edyty Geppert.

  Niezwykły duet w disco polo! Defis i Małgorzata Główka!

  To, co czyni tę produkcję wyjątkową, to nie tylko połączenie dwóch wybitnych talentów ze świata muzyki, ale również innowacyjne podejście do teledysku. Zaplanowane na początku lutego czterodniowe zdjęcia obiecują stworzenie klipu, który ma być „bardzo filmowy, z nutką historii polskiego żołnierza”. To podejście, łączące elementy filmowe z historią, jest czymś nowym w branży disco polo, co może zwiastować nowy kierunek dla tego gatunku.

  Nie ulega wątpliwości, że produkcja ta ma na celu podkreślenie niezwykłych talentów zarówno Małgorzaty Główki z Camasutry, jak i Karola Zawrotniaka z Defisu. Oczekuje się, że teledysk będzie nie tylko odświeżeniem klasycznego hitu, ale również pokazem umiejętności wokalnych i aktorskich artystów.

  Inicjatywa ta ma szansę na wpisanie się w historię polskiej muzyki rozrywkowej jako przykład udanej reinterpretacji klasycznych utworów. Oczekiwania są wysokie, ale biorąc pod uwagę talent i zaangażowanie osób zaangażowanych w projekt, nie ma wątpliwości, że rezultat będzie nie tylko ciekawy artystycznie, ale i przyjmie się z entuzjazmem wśród fanów muzyki disco polo oraz szerokiej publiczności.

  To, co czyni ten projekt wyjątkowym, to nie tylko powrót do klasycznych korzeni muzyki, ale również zastosowanie nowoczesnych technik w produkcji teledysku. Może to stanowić inspirację dla innych artystów i wprowadzić nową jakość w branży disco polo, która jest stale poszukiwana przez fanów tego gatunku.

  Warto więc śledzić rozwój tego projektu, gdyż może on nie tylko odświeżyć klasyczny hit, ale również otworzyć nowe możliwości dla gatunku disco polo, łącząc tradycję z nowoczesnością. W oczekiwaniu na premierę, fani mogą już zacząć spekulować, jakie jeszcze niespodzianki przyniesie ta współpraca. Czy Defis i Camasutra stworzą trend, który zostanie podchwycony przez innych artystów? Czas pokaże, ale jedno jest pewne – ten projekt ma potencjał, by stać się kamieniem milowym w historii disco polo.

  Reklama

  Defis - Ty i Ja

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Roztańczony Hrubieszów: Wielka Impreza Charytatywna na Rzecz Dominiki!
  2. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
  3. BIG BOSS podbije disco polo?! Gwiazda ukraińskiego programu "O Miłości" zaskakuje premierą "York"
  4. Sławomir gwiazdą na Roztańczony PGE Narodowy 2024!
  5. Zajrzyj do luksusowej posiadłości Skolima! Jak mieszka Król latino? Ten widok robi wrażenie!
  6. Kriso ujawnia sekrety swojego wesela w osobistej nowości "Nie opuszczę Cię" - zobacz wyjątkowy teledysk!
  7. SZOK! Książe Latino Matt Palmer wziął fikcyjny ślub! W sprawę zamieszane są TOPowe gwiazdy polskiej sceny! Oto szczegóły!
  8. Nie ukrywają już związku! Gwiazdy disco polo Roxaok i Damian Spontan są w związku! Zobacz FOTO z ICH romantycznego wyjazdu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie