2024-02-14T17:52:00+01:00 Defis i Camasutra odświeżają klasyk: "Szukaj mnie"! Mamy zdjęcia z planu teledysku! To będzie e Defis i Camasutra odświeżają klasyczny hit 'Szukaj mnie'! Nowa wersja przeboju, teledysk pełen niespodzianek i współpraqca, która wstrząśnie sceną disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/defis-i-camasutra-odswiezaja-klasyk-szukaj-mnie-mamy-zdjecia-z-planu-teledysku-to-bedzie-epicka-premierajpg.jpg Disco-Polo.info

Defis i Camasutra odświeżają klasyk: "Szukaj mnie"! Mamy zdjęcia z planu teledysku! To będzie epicka premiera!


Defis i Camasutra odświeżają klasyczny hit 'Szukaj mnie'! Nowa wersja przeboju, teledysk pełen niespodzianek i współpraqca, która wstrząśnie sceną disco polo

Autor: Adam Begier, 14 Luty 2024  17:52
Źródło zdjęć: Michał Antczak
Defis i Camasutra odświeżają klasyk:
Wybrane dla Ciebie:
 1. Boys rozpala Radom! Genialny koncert króla disco polo! | VIDEO
 2. Sylwia Kossakowska to prawdziwa nowa gwiazda disco polo?! Niesamowity wieczór w Mega Music Wilga | VIDEO
 3. Skolim skradł SHOW w Chocianowie! Na scenie dołączył do Niego wyjątkowy GOŚĆ! Zobaczcie VIDEO

  W tym roku scenę muzyczną disco polo czeka prawdziwa rewolucja. W marcu, fani będą świadkami wyjątkowej współpracy między zespołem Defis a Małgorzatą Główką z Camasutry. Ich wspólny projekt to nowa wersja kultowego przeboju „Szukaj mnie”. Utwór ten, będący dziełem Seweryna Krajewskiego, zyskał serca słuchaczy dzięki filmowi „Kogel Mogel” i niezapomnianej interpretacji Edyty Geppert. Teraz wraca w odświeżonej aranżacji, łącząc klasykę z nowoczesnością.

  Nowa odsłona hitu pt. "Szukaj mnie"

  Defis, który od lat utrzymuje się na szczycie list przebojów disco polo, i Małgorzata Główka, charyzmatyczna wokalistka grupy Camasutra, postanowili dać drugie życie temu ponadczasowemu hitowi. Czy połączenie tych dwóch silnych nazwisk w branży disco polo zapowiada kolejny sztos na muzycznym rynku? Wszystko wskazuje na to, że tak.

  Za Kulisami Teledysku zespołu Defis i Camasutra

  Zdjęcia do teledysku, które rozpoczęły się niedawno, już teraz budzą duże zainteresowanie. Karol Zawrotniak, lider zespołu Defis, w mundurze wojskowym na planie teledysku to widok, który na pewno przyciągnie uwagę fanów. Paweł Pilipienko z Faster Media, odpowiedzialny za reżyserię klipu, zapowiada, że będzie to coś więcej niż zwykły teledysk – to będzie prawdziwe muzyczne widowisko.

  Zobaczcie zdjęcia z planu teledysku, które już teraz robią wrażenie swoją estetyką i pomysłowością. Czy nowa wersja „Szukaj mnie” będzie równie emocjonująca, co jej oryginał? Wszystko wskazuje na to, że tak. Defis i Camasutra mają szansę stworzyć coś wyjątkowego, łącząc w sobie najlepsze elementy obu światów – nostalgiczną melodię z nowoczesnym brzmieniem.

  Zapowiada się, że marzec będzie miesiącem, w którym disco polo ponownie zapisze się złotymi zgłoskami na muzycznej scenie. "Szukaj mnie" w wykonaniu Defis i Camasutry to prawdopodobnie nie tylko hołd dla przeszłości, ale i zapowiedź nowych trendów w branży. Czy będziemy świadkami narodzin nowego hitu? Czas pokaże.

  Pomysł na teledysk powstał ok 4 lata temu. Miał być o jednym z członku załogi samolotu który odnaleźliśmy. Ale że to Rosjanin to od momentu wybuchu wojny na Ukrainie zmieniliśmy scenariusz i w sumie dobrze bo promujemy polskość. Fundacja nazywa się tak samo jak nasz program telewizyjny "Misja Skarb" Autorska produkcja FOKUS TV. Prawdziwa gratka dla ciekawych świata, fanów historii i mocnych wrażeń! Serial dokumentalny w nowoczesnej oprawie wizualnej, prezentować będzie trudy szukania skarbów w zabawnej atmosferze, tworzonej przez bohaterów.

  Dodatkowo użycie najnowocześniejszego sprzętu zaspokoi ciekawość fanów technologii. Dokumentalna seria, dostarczy najświeższych informacji z dziedziny eksploracji terenów Polski. Przy tym, niemal w duchu filmów Spielberga i ich nieposkromionego bohatera – Indiany Jonesa, nie zabraknie w niej dobrej zabawy i solidnej dawki humoru. Wszystko dzięki nietuzinkowym postaciom, które „Misja Skarb” sportretuje. Jej bohaterami jest trio poszukiwaczy, których determinacja, wiedza oraz osobliwe podejście do życia powoduje, że znajdują oni artefakty tam, gdzie inni już dawno się poddali. Dawid "Prospektor"to prężny przedsiębiorca, który prowadzi własną firmę budowlaną. Znany jest jako doskonały organizator i mózg wszystkich operacji. Michał Antczak "Kiler" jest człowiekiem o niezłomnym przekonaniu w sukces. Zawodowo zajmuje się inspekcją warszawskiego metra. Trzecim uczestnikiem jest Łukasz Cichy. To dziarski sołtys o dużej odwadze i zapalony nurek.

  Zobacz również: Nowy Uśmiech za 50 tysięcy złotych? Tak teraz wygląda wokalista disco polo!

  Galeria zdjęć:
  Plik Defis-i-Camasutra-6.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-5.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-4.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-3.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-2.jpg
  Plik Defis-i-Camasutra-1.jpg
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Piękna brunetka, Zenon Martyniuk i znakomity utwór pt. "Jak mam Cię pokochać" to przepis na sukces?! Zenek numerem jeden?
  2. Włoska Fiesta z Polskim Akcentem – Demeters prezentuje Italo Mix!
  3. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!
  4. Skolim skradł SHOW w Chocianowie! Na scenie dołączył do Niego wyjątkowy GOŚĆ! Zobaczcie VIDEO
  5. Wapniaczka zaskakuje rynek disco polo nowością "Mój Były ale to VIXA"! Utwór stanie się HYMNEM kobiet?!
  6. SZOK! To się dzieje naprawdę! Dawid Narożny Piękni i Młodzi milionerem! Ile zarobił?
  7. Romeo podbije disco polo?! Wokalista powraca z góralską nutą: "Kochać można tylko raz"
  8. Elegancja z prowokacją?! Znana wokalistka disco polo w odważnej sesji! Nie uwierzysz, jak wygląda Jagoda

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie