2023-02-14T17:27:00+01:00 Dbomb w Paryżu ze swoją miłością - romantyczne zdjęcie lidera muzyki dance w Walentynki Przeczytaj, jak romantyczne Walentynki spędził Bartek Padyasek, znany jako lider zespołu Dbomb. Zobacz zdjęcie z Paryża i dowiedz się kim jest nowa partnerka https://disco-polo.info/uploads/news/dbomb-w-paryzu-ze-swoja-miloscia---romantyczne-wyznania-lidera-muzyki-dance-w-walentynkijpg.jpg

Dbomb w Paryżu ze swoją miłością - romantyczne zdjęcie lidera muzyki dance w Walentynki

Autor: Adam Begier , 14 Luty 2023  17:27
Dbomb w Paryżu ze swoją miłością - romantyczne zdjęcie lidera muzyki dance w Walentynki
Źródło zdjęć: facebook.com/dbombofficial

Przeczytaj, jak romantyczne Walentynki spędził Bartek Padyasek, znany jako lider zespołu Dbomb. Zobacz zdjęcie z Paryża i dowiedz się kim jest nowa partnerkaReklama

  Reklama

  Bartek Padyasek, znany bardziej pod pseudonimem artystycznym Dbomb, to jedna z najważniejszych postaci polskiej muzyki tanecznej. Od ponad dwóch dekad jego przeboje wypełniają parkiety klubowe i są popularne wśród fanów muzyki dance w całej Polsce. 

  Bartek Padyasek z Dbomb spędza z ukochaną Walentynki!

  Dzisiaj, w Dzień Zakochanych, Bartek Padyasek, lider i założyciel popularnego zespołu Dbomb, wraz ze swoją partnerką Natalią Troczyńską, którą poznaliśmy dopiero niedawno, zdecydowali się na romantyczny wyjazd do jednego z najbardziej romantycznych miast na świecie – do Paryża.

  Zobacz również: Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!

  Choć życie prywatne artysty zawsze budziło zainteresowanie mediów, to jego zwyczajność w postrzeganiu miłości i innych ważnych wartości jest tym, co przyciąga wielu ludzi do niego. Artysta nigdy nie ukrywał, że dla niego najważniejsze są rodzina, przyjaciele i ludzie, którzy kochają jego muzykę.

  Reklama

  W czasach, gdy wiele gwiazd muzyki stawia karierę ponad życie prywatne, postawa Padyaska jest dla wielu inspiracją i dowodem na to, że można osiągnąć sukces nie tracąc swojego autentycznego charakteru. To właśnie ta prostota i skromność czynią z niego ikonę muzyki tanecznej i wzór do naśladowania dla wielu młodych artystów.

  Romantyczny wyjazd do Paryża Bartka DBomb!

  Nie trzeba być fanem muzyki dance, aby docenić wkład Dbomba w polską kulturę muzyczną i jego pozytywny wpływ na młode pokolenia. Jednak dziś, w Walentynki, warto poświęcić chwilę na zastanowienie się nad tym, co jest dla nas najważniejsze w życiu i pamiętać, że prawdziwe wartości to te, które nieustannie towarzyszą nam w codziennym życiu.

  Wszystkim zakochanym życzymy, aby ich miłość była silna, trwała i inspirowała ich do podejmowania coraz to nowych wyzwań. A Bartkowi Padyaskowi i Natalii Troczyńskiej życzymy szczęścia i miłości, która będzie rozwijała się w każdym kolejnym dniu.

  Zobaczcie romantyczne zdjęcie prosto z Paryża! 

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Dbomb---Walentynki-2.jpg
  Plik Dbomb---Walentynki-1.jpg
  Reklama

  D-Bomb & Dance 2 Disco - Walimy Rudą

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  2. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  3. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  4. Justyna Lubas z 3 obiecującymi premierami "Mezalians", "Po co", "Maleńka" w 2024! Tylko u nas. Zdradzamy daty i szczegóły!
  5. Zenon Martyniuk i Jego nieśmiertelny Hit - "Sonet dla Miłości": idealny wybór na walentynki
  6. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  7. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?
  8. Dawid Narożny z Pięknych i Młodych prezentuje album - kolekcjonerskie wydanie pełne hitów

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie