2022-12-14T18:36:00+01:00 Bartek Padyasek D-Bomb kuje żelazo póki gorące! Gwiazdor disco polo zaskoczył kolejną nowością! To idea Zespół D-Bomb z nowością! To będzie nowy hit na sylwestra?! https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-d-bomb-z-nowoscia-to-bedzie-nowy-hit-na-sylwestrajpg.jpg

Bartek Padyasek D-Bomb kuje żelazo póki gorące! Gwiazdor disco polo zaskoczył kolejną nowością! To idealny HIT na Sylwestra?!

Autor: Adam Begier , 14 Grudzień 2022  18:36
Bartek Padyasek D-Bomb kuje żelazo póki gorące! Gwiazdor disco polo zaskoczył kolejną nowością! To idealny HIT na Sylwestra?!
Źródło zdjęć: facebook.com/dbombofficial

Zespół D-Bomb z nowością! To będzie nowy hit na sylwestra?!



Reklama

  Reklama

  Ta propozycja podbije sylwestrowe parkiety?! Szykuje się nowy hit?

  Zobacz również: Odkryj hit weselny roku: 'Dla Ciebie' od Nokuat! Utwór podbija internet!

  Zespół D-Bomb znany z utworów „O Ela Ela”, „Ciało” czy „Shake Your Boom Boom” zapowiedział kolejną propozycją. Ostatnia premiera pt. „Cała Polska śpiewa (Hymn imprez)” zrealizowana w koprodukcji  z Dance2Disco okazała się prawdziwym hitem imprez. W serwisie YouTube klip do wspomnianej produkcji wyświetlono już 2 mln razy. Piosenka stała się hitem niejednej imprezy. Idąc za ciosem, Bartek Padyasek postanowił kuć żelazo póki gorące i zapowiedział właśnie kolejną imprezową propozycję, która ma pojawić się jeszcze w tym roku.

  ZESPÓŁ D-BOMB PRZYGOTOWAŁ NOWY HIT?! KONIEC ROKU BĘDZIE ICH?

  Na social mediach zespołu D-Bomb pojawiła się krótka zapowiedź nachodzącej propozycji. W opublikowanym materiale słychać tylko wyrażenie: „Laj laj laj laj laj” oraz niezwykle taneczny, imprezowy beat. Jak przystało na zespół, twórcy ponownie zaskoczyli internautów tą zapowiedzią, która zbiera same pozytywne recenzje.

  Pod krótkim materiałem pojawiło się kilka opinii: „Będzie ogień”, „Czekam na totalny sztos”. Znana z imprezowych stylów formacja przygotowała numer, który  może trafić na listę najgorętszych przebojów 2022 roku. Czy to oznacza, że koniec roku będzie należał do Bartka i zespołu D-Bomb? Niewykluczone, a żeby się o tym przekonać, trzeba poczekać jeszcze chwilę, bowiem premierę zaplanowano jeszcze przed świętami. Szykuje się wielkie uderzenie!

  Reklama

  DBOMB - Na zawsze

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



  Przeczytaj również:
  1. "Tej Nocy" - nowa produkcja od Szmajkowskiego! Podbije świat disco polo?
  2. Gwiazdor disco polo pokazał tatę! Był obecny na jego ostatnim koncercie!
  3. Agbe - królowa latino z nową produkcją! W teledysku legenda boksu Mariusz Wach
  4. HOT! Angelika Żmijewska z zespołu Topky rozpala wyobraźnię: Zobacz jej mega ponętny urodzinowy strój!
  5. Walentynkowe hity disco polo! Mega lista z utworami. Najlepsze przeboje na święto zakochanych!
  6. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  7. Zespół Massive na ustach całej Polski! Posłuchajcie ich wersji hitu pt. "Noc złamanych serc" i zobaczcie ten niesamowity weselny taniec!
  8. Chillout prezentuje "Speed": dynamiczna premiera pełna samochodów!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie