Reklama


Reklama

Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!

2020-10-14T18:07:00+02:00 Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/dawid-narozny-zaskoczony-w-lozku-wzruszajaca-niespodzianka-1602587709.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Reklama


Życie gwiazd

Dawid Narożny dzieli się swoją radością w internecie, obdarowując fanów licznymi materiałami, które potwierdzają jego wielką miłość z Joanną

Reklama

Nie od dziś wiadomo, ze artyści disco polo, miłosne opowieści ze swoich przebojów, przenoszą do życia prywatnego. Udane, szczęśliwe związki, są znakomitym dowodem na to, że treść i nuty zawarte w utworach disco, często są autorską opowieścią, własnej historii.

Zobacz również: Gwiazdor zespołu disco polo, wszedł w konflikt z mamą! Robi się naprawdę gorąco!

Wiele znakomitych relacji, możemy śledzić w całej branży, a jedną z nich jest bezgraniczna miłość Dawida Narożnego i jego partnerki - Joanny.

Para dzieli się swoją radością w internecie, obdarowując fanów licznymi materiałami, które potwierdzają ich wielką miłość. Kolejny film, który pojawił się w sieci, to niezwykła niespodzianka od Asi dla Dawida z okazji urodzin. Partnerka gwiazdora, mimo, że kolejnego dnia czekały na nią obowiązki i pobudka skoro świt, poczekała ze snem do godziny 00:00, by odśpiewać ukochanemu „Sto Lat” i wręczyć urodzinowy prezent.

Artysta niespodziankę przyjął w łóżku i skomentował ją szczerym uśmiechem i ogromną wdzięcznością. Jak doskonale pamiętamy, jeden z utworów piosenkarza nosi nazwę „Prezent”, łatwo zatem wywnioskować, że takie, miłe zdarzenia, są nieodłącznym elementem życia zakochanej pary.

A Wy bardziej lubicie dawać, czy dostawać prezenty?

Zobacz również: Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!
  2. Nowy energetyzujący przebój od Sławomira! Gwiazdor Rock Polo wzbije się z tą premierą na sam szczyt?!
  3. Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.