Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-14T18:07:00+02:00 Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/dawid-narozny-zaskoczony-w-lozku-wzruszajaca-niespodzianka-1602587709.jpg
Reklama

Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!

Redakcja , 14 Październik 2020  18:07
Dawid Narożny zaskoczony w łóżku! Joanna uszczęśliwiła gwiazdora disco polo!
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/
Reklama

Dawid Narożny dzieli się swoją radością w internecie, obdarowując fanów licznymi materiałami, które potwierdzają jego wielką miłość z Joanną

Reklama

Nie od dziś wiadomo, ze artyści disco polo, miłosne opowieści ze swoich przebojów, przenoszą do życia prywatnego. Udane, szczęśliwe związki, są znakomitym dowodem na to, że treść i nuty zawarte w utworach disco, często są autorską opowieścią, własnej historii.

Zobacz również: Cudowna żona Artysty disco polo podbija serca fanów! Wygląda obłędnie! Czy ma szansę stać się bardziej sławna niż jej mąż?

Wiele znakomitych relacji, możemy śledzić w całej branży, a jedną z nich jest bezgraniczna miłość Dawida Narożnego i jego partnerki - Joanny.

Para dzieli się swoją radością w internecie, obdarowując fanów licznymi materiałami, które potwierdzają ich wielką miłość. Kolejny film, który pojawił się w sieci, to niezwykła niespodzianka od Asi dla Dawida z okazji urodzin. Partnerka gwiazdora, mimo, że kolejnego dnia czekały na nią obowiązki i pobudka skoro świt, poczekała ze snem do godziny 00:00, by odśpiewać ukochanemu „Sto Lat” i wręczyć urodzinowy prezent.

Artysta niespodziankę przyjął w łóżku i skomentował ją szczerym uśmiechem i ogromną wdzięcznością. Jak doskonale pamiętamy, jeden z utworów piosenkarza nosi nazwę „Prezent”, łatwo zatem wywnioskować, że takie, miłe zdarzenia, są nieodłącznym elementem życia zakochanej pary.

A Wy bardziej lubicie dawać, czy dostawać prezenty?

Zobacz również: Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wzruszające pożegnanie Marcina Millera z grupy Boys! Artysta disco polo opublikował przejmujące nagranie!
  2. Gwiazdorska para zdradziła płeć dziecka! Wokalista disco polo pęka z dumy.
  3. To wydarzenie przejdzie do historii disco polo! Niesamowite połączenie After Party i Camasutry już niebawem zaskoczy wszystkich!
  4. Wokalista disco polo zafascynowany kobietą! Gwiazdor jest wierny ukochanej!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej