2020-11-16T07:25:00+01:00 Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/nowe-i-mega-rozczulajace-zdjecie-syna-dawida-naroznego-fani-disco-polo-jaki-uroczy-1605478911.jpg

Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!

Redakcja , 16 Listopad 2020  07:25
Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Obserwujący już rozpływają się z zachwytu: „Jaki uroczy”, „Słodziak mały”, „Przystojniak. Gratulacje Kochani”.

Reklama

Gwiazdy disco polo bez reszty są oddani swoim najbliższym. Ich priorytetem jest zapewnienie miłości, opieki, ale także zabezpieczenie materialne rodziny.

Zobacz również: Całuśna nowość zespołu News podbija serca fanów disco polo! To będzie wielki hit nie tylko zakochanych?! 'Można słuchać w nieskończoność'

Są także artyści, którzy poszukują odpowiednich zajęć dla swoich pociech, by te mogły patrzeć ze spokojem w przyszłość. Kompletnym zaskoczeniem może być dla odbiorców perspektywa, jaką dla nowo narodzonego syna, maluje Dawid Narożny. Artysta dodał zdjęcie maleństwa, które rozczuli największego twardziela.

Mały Marcelek leży w łóżku, od stópek do główki ubrany w gadżety związane z batmanem. Ten motyw nie umknął uwadze jego taty, który dodał krótki opis pod fotografią: „Następca Batmana”. Tej super mocy może nie udać się uzyskać, lecz malutki Narożny już teraz potrafi wzruszać i na maksa rozczulać patrzące na niego osoby.

Spróbujcie, a na pewno urok synka Dawida, powali Was na kolana. Obserwujący już rozpływają się z zachwytu: „Jaki uroczy”, „Słodziak mały”, „Przystojniak. Gratulacje Kochani”.

My jeszcze raz serdecznie gratulujemy dumnym rodzicom wspaniałej pociechy i czekamy na podobne kadry na profilach Joanny i Dawida.

Zobacz również: Zostało tylko 10 dni aby zgłosić się do konkursu z okazji 10-lecia Polo TV.

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Cudowna gwiazdeczka disco polo czaruje zgrabnym ciałem w skąpym bikini na plaży! Wygląda obłędnie!
  2. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  3. Nowość pt. 'Bawimy się' popularnej grupy disco polo Weź nie pytaj hitem lata 2021?! Fani komentują premierę!
  4. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  5. Marcin Miller (Boys) i Luka Rosi razem na jednej scenie! Ognisty duet gwiazdorów disco polo podbił serca widzów w całej Polsce!
  6. Gwiazda disco polo w ciąży! Wokalistka sama wykonała sobie sesję zdjęciową! ZDJĘCIA

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami