Reklama
Polecamy


Reklama

Dawid Narożny porzuci disco polo?! Wokalista powalił wszystkich na kolana!

2020-04-29T20:31:00+02:00 Dawid Narożny porzuci disco polo?! Wokalista powalił wszystkich na kolana! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-porzuca-branze-to-bylaby-wielka-strata-1588107781.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Dawid Narożny ponownie zaskoczył! Popularny wokalista disco polo na ustach internautów

Reklama

Nie jest tajemnicą, że artyści disco polo, to bardzo zdolni ludzie. Choć niektórzy potrafią zarzucić im brak muzycznego wykształcenia, czy umiejętności, to oni na każdym kroku udowadniają, że takie słowa, to jedynie pomówienia mijające się z prawdą i stanem faktycznym.

Ostatnio do sieci trafił filmik, który rozwiał wszelkie wątpliwości, co do olbrzymiego talentu wokalnego Dawida Narożnego - byłego członka zespołu Piękni i Młodzi. Jego partnerka Joanna, dodała materiał, na którym podczas podróży autem, piosenkarz wykonuje piosenkę pt. „What a wonderful world”.

Utwór, choć wybitnie trudny do zaśpiewania, został wykonany przez artystę na poziomie wyższym niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Wszystkie dźwięki wybrzmiały poprawnie, bez fałszu, a sam głos i charakterystyczna maniera gwiazdora, powodują błogość w uszach i ogromne pragnienie, by to wykonanie nigdy się nie kończyło.

Bardziej pesymistycznie usposobiona publiczność mogłaby pomyśleć, że jeżeli projekt „Piękny Dawid” wystartuje na dobre, to wokalista będzie podbijał rynek inny niż disco polo, ale serce Dawida bije na szczęście w tanecznym rytmie, więc możemy być spokojni o jego pozostanie w branży!

Czekamy z niecierpliwością na pierwszy singiel doświadczonego artysty. Jego liryczna osobowość i wielki talent na pewno rzucą na kolana wszystkich słuchaczy.

Zobacz również: Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  2. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.