Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Dawid Narożny porzuci disco polo?! Wokalista powalił wszystkich na kolana! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Dawid Narożny porzuci disco polo?! Wokalista powalił wszystkich na kolana!

2020-04-29T20:31:00+02:00 Dawid Narożny porzuci disco polo?! Wokalista powalił wszystkich na kolana! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/wokalista-disco-polo-porzuca-branze-to-bylaby-wielka-strata-1588107781.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama


Życie gwiazd

Dawid Narożny ponownie zaskoczył! Popularny wokalista disco polo na ustach internautów

Reklama

Nie jest tajemnicą, że artyści disco polo, to bardzo zdolni ludzie. Choć niektórzy potrafią zarzucić im brak muzycznego wykształcenia, czy umiejętności, to oni na każdym kroku udowadniają, że takie słowa, to jedynie pomówienia mijające się z prawdą i stanem faktycznym.

Ostatnio do sieci trafił filmik, który rozwiał wszelkie wątpliwości, co do olbrzymiego talentu wokalnego Dawida Narożnego - byłego członka zespołu Piękni i Młodzi. Jego partnerka Joanna, dodała materiał, na którym podczas podróży autem, piosenkarz wykonuje piosenkę pt. „What a wonderful world”.

Utwór, choć wybitnie trudny do zaśpiewania, został wykonany przez artystę na poziomie wyższym niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Wszystkie dźwięki wybrzmiały poprawnie, bez fałszu, a sam głos i charakterystyczna maniera gwiazdora, powodują błogość w uszach i ogromne pragnienie, by to wykonanie nigdy się nie kończyło.

Bardziej pesymistycznie usposobiona publiczność mogłaby pomyśleć, że jeżeli projekt „Piękny Dawid” wystartuje na dobre, to wokalista będzie podbijał rynek inny niż disco polo, ale serce Dawida bije na szczęście w tanecznym rytmie, więc możemy być spokojni o jego pozostanie w branży!

Czekamy z niecierpliwością na pierwszy singiel doświadczonego artysty. Jego liryczna osobowość i wielki talent na pewno rzucą na kolana wszystkich słuchaczy.

Zobacz również: Magda Narożna wdzięczy się na tronie! Wiemy, co przygotowała z zespołem Piękni i Młodzi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...
  2. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!
  3. Rarytasy przepustką do wielkiej kariery disco polo?! Tak grupa DEJW kradnie serca fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.