Reklama


Reklama

Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) zaskoczony przez swoją największą miłość!

2019-10-02T22:08:00+02:00 Dawid Narożny (Piękni i Młodzi) zaskoczony przez swoją największą miłość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/dawid-narozny-piekni-i-mlodzi-zaskoczony-przez-swoja-najwieksza-milosc-1570046926.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Radość Dawida tłumaczy wszystko.

Reklama

Dzień Chłopaka dla uwielbianego artysty z branży disco polo zakończył się ogromną niespodzianką, której nikt się nie spodziewał. Gabrysia mimo młodego wieku potrafi zaskoczyć swojego tatę.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Zespół Piękni i Młodzi wiodą prym w świecie disco polo. Ich piosenki docierają do każdego pokolenia. Nic w tym dziwnego.

W końcu ich twórczość płynie prosto z serca i niekiedy fan może poczuć, że dany kawałek jest napisany z myślą właśnie o nim. To cudowne uczucie, gdy muzyka potrafi dotrzeć do naszego wnętrza i wzbudzić takie emocje.

W ostatnim czasie wokół W ostatnim czasie było bardzo głośno wokół formacji Pięknych i Młodych. Wszystko przez rozwód Magdy i Dawida.

Na szczęście nie wpłynęło to na ich życie zawodowe i relacje z córką, która ma głowę pełną pomysłów. Relacje z rodzicami są bardzo ważne.

Gabi pokazała, że ma wiele talentów, chociażby wokalnych u boku Magdy, ale i głowę pełną niekonwencjonalnych pomysłów. Pare dni temu swoje święto obchodzili Panowie. Z tej okazji Gabrysia wraz z nową partnerką Dawida, Joanną - przygotowały dla muzyka zaskakującą niespodziankę. Trzeba przyznać, że inwencja twórcza poniosła dziewczyny.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Radość Dawida tłumaczy wszystko.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  2. Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!
  3. Ta melodia zamiesza w branży disco polo?! Gesek w premierowej produkcji "Jesteś moim skarbem"!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.