Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-24T07:20:00+02:00 Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/dawid-narozny-poczul-sie-jak-zbojnik-teraz-gwiazdor-disco-polo-dziekuje-1603444165.jpg
Reklama

Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!

Redakcja , 24 Październik 2020  07:20
Dawid Narożny odsłania karty wielkiego sukcesu! Wiemy, kto również stoi za powodzeniem nowej piosenki!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Gwiazdor disco polo zdecydował się podzielić z internautami cenna informacją! Artysta wyjawił kto m.in. stoi za sukcesem najnowszej piosenki

Reklama

Współpraca w branży disco polo, to kluczowe zjawisko dla powstawania kolejnych wielkich przebojów. Gwiazdy chcąc nie chcąc, muszą kooperować z producentami, realizatorami teledysków, czy obiektami, które chcieliby umieścić w swoim klipie.

Zobacz również: Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?

Twórcy czasem nawet wynajmują całą rzeszę osób, by wpleść w kadry swojego przedsięwzięcia wymarzony koncept. Dawid Narożny, podczas budowania projektu pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą”, zaplanował motyw góralski, który z resztą finalnie pojawił się w produkcji w przepięknym wydaniu.

Teraz przyszedł czas, na podziękowanie grupie górali, która stworzyła ten niezwykły klimat. Gwiazdor zamieścił dziękczynny filmik na swoim profilu, w którym zachęca do skorzystania z usług Kapeli Góralskiej Karpackie Zbóje

„Chciałbym serdecznie podziękować Leszkowi Młodzianowskiemu z Żywca oraz jego Kapeli Karpackie Zbóje za nieocenioną pomoc oraz wkład w powstanie teledysku pt. „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą”[...] To właśnie oni zrobili nam wspaniałą atmosferę i tak naprawdę poczuliśmy się jak prawdziwi zbójnicy[...]Dzięki nim również Wy możecie poczuć ten góralski klimat i możecie również ich zaprosić na swoją imprezę. Możecie poczuć góralskie, tradycyjne zabawy, możecie posłuchać tradycyjnych góralskich pieśni, możecie również spróbować tradycyjnej góralskiej okowity.”

Dawid Narożny serdecznie poleca usługi Kapeli Karpackie Zbóje, zatem przy najbliższej okazji zaproście do siebie rdzennych górali, którzy rozkręcą Waszą imprezę do granic możliwości.

Zobacz również: Artystka disco polo zdradziła, co kreuje jej podejście do branży i życia! Fani powinni wziąć z Niej przykład?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szlafrok zsunął się z ramion prześlicznej gwiazdy disco polo! Mega gorące zdjęcia hitem internetu!
  2. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!
  3. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  4. Wokalistki disco polo TOP GIRLS wspinają się na szczyt kariery! Inni artyści mogą im zazdrościć?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej