2023-07-21T14:00:00+02:00 Dawid Narożny bawi się na wakacjach w Turcji! Drinki od godziny 11:00 Zanurz się w świat wakacyjnych przygód Dawida Narożnego w Turcji! Odkryj jego relaksacyjne rytuały, twórcze poszukiwania i niezwykłe widoki, które zapierają dech w piersia https://disco-polo.info/uploads/news/dawid-narozny-bawi-sie-na-wakacjach-w-turcji-drinki-od-godziny-1100jpg.jpg

Dawid Narożny bawi się na wakacjach w Turcji! Drinki od godziny 11:00

Autor: Adam Begier , 21 Lipiec 2023  14:00
Dawid Narożny bawi się na wakacjach w Turcji! Drinki od godziny 11:00
Źródło zdjęć: instagram.com/j_o_a_n_n_a_88_/

Zanurz się w świat wakacyjnych przygód Dawida Narożnego w Turcji! Odkryj jego relaksacyjne rytuały, twórcze poszukiwania i niezwykłe widoki, które zapierają dech w piersiach.Reklama

  Reklama

  Wakacje to dla wielu gwiazd okazja do koncertowania na plażach, udziału w festiwalach i występów w telewizyjnych widowiskach. Jednak niektórzy artyści potrafią znaleźć czas na odpoczynek za granicą. Taką decyzję podjął Dawid Narożny, autor letniego hitu "Ona działa na mnie jak", który zdecydował się na wyjazd do słonecznej Turcji. Jak się okazuje, piosenkarz świetnie się bawi!

  Pracowity czas i olbrzymi sukces "Ona działa na mnie jak"

  Dawid Narożny spędził ostatnie tygodnie w intensywnej pracy. Kilka tygodni temu wydał utwór "Ona działa na mnie jak" z gościnnym udziałem AGBE, który w krótkim czasie zdobył ponad 25 milionów wyświetleń w sieci, stając się jednym z najgorętszych przebojów tego lata. Fani artysty nie kryją swojego zachwytu.

  Nie tylko wokalnie Dawid Narożny zdobywa serca słuchaczy. Aktywnie angażuje się również w TikToka, gdzie nagrywa filmy i transmituje na żywo. Podczas jednej z transmisji na żywo miała nawet miejsce wspólna sesja muzyczna z "Gohy Magical". Na TikToku Dawida obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Ponadto artysta regularnie koncertuje w różnych miastach Polski.

  Przerwa od codzienności w słonecznej Turcji

  Po intensywnym okresie twórczym i koncertowym, Dawid Narożny zdecydował się na zasłużony odpoczynek za granicą. Jego wyborem padła słoneczna Turcja, do której udał się razem ze swoją żoną, Joanną Narożną. Na swoich profilach w mediach społecznościowych artysta regularnie dzieli się zdjęciami i filmami dokumentującymi jego wakacyjne przygody.

  Wśród udostępnionych treści możemy zobaczyć piosenkarza opalającego się na plaży oraz spacerującego po malowniczym hotelu. Pomimo odpoczynku, Dawid Narożny znalazł również czas na tworzenie nowych utworów muzycznych. Jednak głównym celem wakacji jest oczywiście relaks i odprężenie.

  Na jednym z materiałów wideo artysta opowiada o późnym pójściu spać i ukazuje imponujący widok z okna swojego pokoju. Piękne morze i widowiskowa zjeżdżalnia robią ogromne wrażenie na widzach. Dawid Narożny nie omieszkał również wspomnieć, że planuje delektować się różnorodnymi drinkami podczas pobytu w Turcji. Wydaje się, że już po godzinie 11:00 rozpoczął swój relaksacyjny rytuał.

  Mamy nadzieję, że piosenkarzowi uda się w pełni cieszyć urlopem i wróci do swojej publiczności z kolejnym świetnym materiałem. Jego wakacje w Turcji wydają się być udane zarówno pod względem artystycznym, jak i wypoczynkowym.

  Reklama

  Piękni i Młodzi Dawid Narożny - Tylko Ja i Ty

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  2. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?
  3. "Kieliszki do Góry" - Weselny Hit z Magik Band! Posłuchajcie na żywo!
  4. "Tańcz Mała Tańcz" hicior od zespołu Massive w klubowym wydaniu | PREMIERA
  5. Bracia Malczyńscy zaskakują świat muzyczny! Disco Polo i Audi w roli głównej!
  6. "Halo Księżniczko" Menelaosa – Nowa era Disco Polo zdobywa Polskę
  7. Zobacz, jak After Party zapaliło scenę w miejscowości Ogrodzieniec! Patryk Pegza i przeboje "Bujaj się", "Nie daj życiu się" w akcji
  8. Odrodzenie hitu Kristars: "Jeśli przestaniesz kochać" w klubowej odsłonie

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie