2023-04-12T18:30:00+02:00 Danuta Martyniuka zoperowała nos i schudła 20 kg! Zobacz niesamowitą metamorfozę | ZDJĘCIA Zobacz niesamowitą metamorfozę żony Zenona Martyniuka! Danuta Martyniuk schudła 20 kg i przeszła szereg zabiegów medycznych, w tym operację nosa i lifting twarzy. Przeczytaj https://disco-polo.info/uploads/news/danuta-martyniukajpg.jpg Disco-Polo.info

Danuta Martyniuka zoperowała nos i schudła 20 kg! Zobacz niesamowitą metamorfozę | ZDJĘCIA


Zobacz niesamowitą metamorfozę żony Zenona Martyniuka! Danuta Martyniuk schudła 20 kg i przeszła szereg zabiegów medycznych, w tym operację nosa i lifting twarzy. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, jak bardzo może zmienić się człowiek, dbając o swoje zdrowie i wygląd!

Autor: Goliat, 12 Kwiecień 2023  18:30
Źródło zdjęć: fot. Mieszko Piętka/AKPA
Danuta Martyniuka zoperowała nos i schudła 20 kg! Zobacz niesamowitą metamorfozę | ZDJĘCIA
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ręka w gipsie?! Dawid Narożny zaliczył wpadkę na instagramie! Fani "szybkiego powrotu do zdrowia" VIDEO
 2. Polacy kochają disco polo?! Znany zespół Playboys przyciągnął tłumy na koncert w Garbatce!
 3. Wakacyjny Koncert Gwiazd w Opolu 2024: Największe Wydarzenie Lata! Kto wystąpi już 27 lipca
Reklama

  Danuta Martyniuk to kobieta, która od ponad 30 lat stoi u boku Zenona Martyniuka, czyli króla polskiego disco polo. Choć przez wiele lat pozostawała w cieniu swojego męża Zenona Martyniuka, to teraz zdecydowała się na spektakularną metamorfozę, której efekty zaskoczyły wiele osób.

  Danuta Martyniuk zdrowie na pierwszym miejscu

  Danuta Martyniuk postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Wcześniej jednak musiała zmierzyć się z problemami ze swoim nosem, który przeszkadzał jej w oddychaniu. Konieczna była operacja przegrody nosa, która jednak przerodziła się w coś więcej.

  Kobieta postanowiła skorzystać z okazji i wykonać kilka zabiegów upiększających, w tym lifting twarzy oraz zagęszczenie skóry ultradźwiękami. Danuta była też zmuszona do zmiany swojego stylu życia, co przyniosło jej nie tylko poprawę zdrowia, ale także imponującą metamorfozę.

  Oszałamiająca metamorfoza Żony Zenon Martyniuka

  Efekty metamorfozy Danuty Martyniuk są naprawdę oszałamiające. Kobieta schudła aż 20 kg i przeszła kilka zabiegów medycznych, które sprawiły, że jej twarz wygląda teraz zupełnie inaczej. Na jej widok wielu widzów telewizyjnego programu "Pytanie na śniadanie" nie mogło oderwać od niej wzroku.

  Danuta Martyniuk przyznała, że zmiany w jej wyglądzie były spowodowane nie tylko chęcią poprawy wizerunku, ale także koniecznością dbania o swoje zdrowie. Kobieta zdecydowała się na zmianę swojego stylu życia i przejście serii zabiegów medycznych, aby poczuć się lepiej i wyglądać jeszcze lepiej.

  Nowa Danuta Martyniuk!

  Danuta Martyniuk, po przeprowadzonej metamorfozie, czuje się zdecydowanie lepiej. Mówi, że ma więcej energii i bardziej jej się podoba w swoim nowym wyglądzie. Jej mąż, Zenon Martyniuk, również jest zachwycony zmianami, jakie zaszły w jej życiu.

  Jednak nie wszystko jest tak idealne, jak mogłoby się wydawać. Danuta musiała oddać wiele swoich ubrań z powodu zmniejszenia rozmiaru, a teraz z powodzeniem nosi rozmiar S, a nawet XS. To jednak nie przeszkadza jej w cieszeniu się nowym wyglądem i poprawie swojego zdrowia.

  Metamorfoza Danuty Martyniuk to spektakularna zmiana, która zaskoczyła wiele osób. Kobieta zdecydowała się na zmianę swojego stylu życia i poddanie się kilku zabiegom medycznym, aby poprawić swoje zdrowie i wizerunek. Efekty są naprawdę imponujące, a Danuta wygląda teraz zupełnie inaczej niż wcześniej. Jej metamorfoza to dowód na to, że warto dbać o siebie i swoje zdrowie, nawet jeśli na początku wydaje się to trudne.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Danuta-Martyniuk---metamorfoza-1.jpg
  Plik Danuta-Martyniuk---metamorfoza-6.jpg
  Plik Danuta-Martyniuk---metamorfoza-5.jpg
  Plik Danuta-Martyniuk---metamorfoza-4.jpg
  Plik Danuta-Martyniuk---metamorfoza-3.jpg
  Plik Danuta-Martyniuk---metamorfoza-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Sławomir Zapała i Zenek Martyniuk zaskakują fanów! Na to czekała cała Polska? Do współpracy zaprosili żony!
  2. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
  3. Disco Polo zniknie spod Giewontu? Zakopiański Sylwester Marzeń
  4. Klaudia Zielińska zamknęła usta krytykom! Utalentowana wokalistka wykonała HIT 'Bad Boy' na żywo prosto ze swojego domu!
  5. Woners skradł show w Grębowie! Tłumy na koncercie młodego wokalisty disco!
  6. Mega duet Sławomira i Zenona Martyniuka z nowym hitem „Tańcz”!
  7. Roztańczony PGE Narodowy 2024: Czy Będzie Transmisja w Polsacie?
  8. Nowa odsłona hitu króla disco polo Akcent! "Twe czarne oczy" w wersji dance na rok 2024! Posłuchajcie, jak Zenon Martyniuk brzmi w nowej wersji.

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie