2023-05-09T20:24:00+02:00 Danuta Martyniuk z zaskakującą przeszłością – Występowała w teledysku Zenona Martyniuk, który nagran Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka, zaskakuje swoją przeszłością – wystąpiła w teledysku zespołu Akcent ponad 20 lat temu! Zobacz, jak wyglądała wtedy i jak zmieni https://disco-polo.info/uploads/news/danuta-martyniuk-z-zaskakujaca-przeszloscia---wystepowala-w-teledysku-meza-ktory-nagrano-ponad-20-lat-temujpg.jpg Disco-Polo.info

Danuta Martyniuk z zaskakującą przeszłością – Występowała w teledysku Zenona Martyniuk, który nagrano ponad 20 lat temu!


Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka, zaskakuje swoją przeszłością – wystąpiła w teledysku zespołu Akcent ponad 20 lat temu! Zobacz, jak wyglądała wtedy i jak zmieniła się na przestrzeni lat. Historia miłości Danuty i Zenka jest pełna romantyzmu. Sprawdź szczegóły w artykule.

Autor: Adam Begier, 09 Maj 2023  20:24
Źródło zdjęć: AKPA
Danuta Martyniuk z zaskakującą przeszłością – Występowała w teledysku Zenona Martyniuk, który nagrano ponad 20 lat temu!
Wybrane dla Ciebie:
 1. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
 2. "Królowa jest tylko jedna" Dawid Narożny wydał właśnie nowy KLIP! Jak wyszło? | PREMIERA
 3. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO

  Danuta Martyniuk – Kto to?

  Danuta Martyniuk to żona jednego z najbardziej znanych polskich piosenkarzy disco polo – Zenka Martyniuka. Para jest razem od ponad 30 lat i mają syna Daniela. Jednak nie wszyscy wiedzą, że Danuta Martyniuk ma na swoim koncie także rolę w teledysku zespołu Akcent.

  Historia miłości Danuty i Zenka jest pełna romantyzmu. Para poznała się w drugiej połowie lat 80-tych na koncercie Zenka. Do pierwszego spotkania doszło dzięki pomocy kolegi Zenka, który zwrócił uwagę Danuty na wokalistę. Zakochani od razu przypadli sobie do gustu i do dziś są razem.

  Danuta Martyniuk w teledysku swojego męża Zenka!

  Danuta Martyniuk zagrała w teledysku zespołu Akcent do utworu "Gwiazda". Teledysk powstał ponad 20 lat temu i do dziś cieszy się dużą popularnością wśród fanów disco polo. Danuta Martyniuk wcieliła się w postać tajemniczej piękności o kruczoczarnych włosach. Na zdjęciach z tamtego okresu można zauważyć, że Danuta miała wtedy zupełnie inny styl niż teraz. Miała długie, ciemne włosy, a makijaż był bardziej wyrazisty.

  Danuta Martyniuk dziś

  Patrząc na obecne zdjęcia Danuty Martyniuk, trudno ją poznać. Kobieta zmieniła swój wygląd i stylizację na bardziej nowoczesny. Obecnie nosi krótkie włosy i jest ubrana w bardziej stonowane kolory. Jednak jej uśmiech i miłość do Zenka pozostają takie same jak kiedyś.

  Danuta Martyniuk to nie tylko żona Zenka, ale także kobieta z ciekawą przeszłością. Jej występ w teledysku zespołu Akcent to jeden z elementów historii polskiego disco polo. Choć wiele lat minęło od tamtej pory, Danuta i Zenek wciąż są razem i cieszą się swoją miłością.

  Galeria zdjęć:
  Plik Danuta-Martyniuk-w-teledysku-2.jpg
  Plik Danuta-Martyniuk-w-teledysku-1.jpg

  Akcent - Gwiazda

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Raider: Nowa produkcja w świecie Disco Polo: 'Też Tego Chcesz' | PREMIERA
  2. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  3. Music+ nowy kanał muzyczny – Rozrywka, Disco Polo non stop!
  4. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon
  5. Zaskakująca nowość Capitan Folk! Skrzypce w Disco Polo? Sprawdź, jak brzmi "Miłość Wymarzona"
  6. Ten utwór zna cała Polska! Ponadczasowy przebój: grupy Bolter 'Daj mi tę noc' rozkochał w sobie wszystkich.
  7. Uszkodzony Banknot – Co Dalej? Praktyczny Poradnik
  8. Zenek Martyniuk zarabia miliony?! W co inwestuje król Disco Polo? Jego żona kocha torebki!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie