Reklama


Reklama

Daniel z zespołu Piękni i Młodzi został ojcem! Cała branża disco polo świętuje!

2019-06-07T21:22:00+02:00 Daniel z zespołu Piękni i Młodzi został ojcem! Cała branża disco polo świętuje! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/daniel-z-zespolu-piekni-i-mlodzi-zostal-ojcem-cala-branza-disco-polo-swietuje-1559899810.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/piekniimlodzi2
Reklama


Ogólna

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z nowo-narodzoną córeczką Daniela i Wiktorii.

Reklama

Jeden z najpopularniejszych zespołów w świecie disco polo ma powody do świętowania. Daniel z formacji Piękni i Młodzi został ojcem!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo otrzymał w prezencie samochód! Ten model uwielbia wielu Polaków!

Nie ma wątpliwości, iż narodziny dziecka są jedną z najpiękniejszych chwil w życiu każdego z nas. W ostatnim czasie doświadczył tego na własnej skórze Daniel Biczak, napisał:

- Witam Państwa serdecznie, mam na imię Michalinka a moje wymiary to 46cm i całe 2kg wagi, przyszłam na świat troszkę wcześniej niż planowali rodzice ale już nie mogłam się doczekać żeby zobaczyć moją najdzielniejszą na świecie mamę i tatę, który walił w gacie ze strachu pod salą porodową! Będę łamać serca waszym synom a mój tata już nie może się doczekać aż będzie gonił przyszłych zięciów...

Dziewczynka i mama czują się bardzo dobrze, a Michalinka już skradła serce internautów. Daniel musi być na baczności, bo w przyszłości na pewno nie odgoni się od potencjalnych kandydatów na zięcia!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo otrzymał w prezencie samochód! Ten model uwielbia wielu Polaków!

Najszczersze gratulacje od disco-polo.info! Życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  3. Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.