2023-10-27T16:35:00+02:00 Dance 2 Disco wraca z drugą odsłoną Mega Mixa! Posłuchajcie przebojów od Solaris, Skalars, Łukash, Focus Dance 2 Disco prezentuje drugą część Mega Mixa z nowymi wersjami hitów disco polo od Solaris, Skalars i innych. Świeże brzmienie klasycznych utworów https://disco-polo.info/uploads/news/dance-2-disco-wraca-z-druga-odslona-mega-mixa-posluchajcie-przebojow-od-solaris-skalars-lukash-focus-mega-dance-spikejpg.jpg Disco-Polo.info

Dance 2 Disco wraca z drugą odsłoną Mega Mixa! Posłuchajcie przebojów od Solaris, Skalars, Łukash, Focus, Mega Dance, Spike!


Dance 2 Disco prezentuje drugą część Mega Mixa z nowymi wersjami hitów disco polo od Solaris, Skalars i innych. Świeże brzmienie klasycznych utworów

Autor: Adam Begier, 27 Październik 2023  16:35
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dance 2 Disco wraca z drugą odsłoną Mega Mixa! Posłuchajcie przebojów od Solaris, Skalars, Łukash, Focus, Mega Dance, Spike!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
 2. Powitanie Lata w Wyrzysku 2024! Wystąpią Classic i Kordian
 3. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
Reklama

  W świecie disco polo pojawia się coraz więcej artystów i producentów, którzy starają się przynieść coś nowego do tej muzyki. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują producenci duo Dance 2 Disco, składające się z Artura Lipińskiego i Marcina Mackiewicza. Te dwie postaci zdecydowanie znają się na rzeczy, czego dowodem jest ich najnowsze dzieło - druga część Mega Mixa.

  Mega Mix część druga: klasyczne hity w nowym wydaniu

  Nie jest łatwo zaskoczyć fanów disco polo nowym materiałem, ale Dance 2 Disco robi to z klasą. Ich najnowszy mix to połączenie klasycznych hitów z nowoczesnym brzmieniem. Artur i Marcin postanowili zabrać na muzyczną podróż do przeszłości, prezentując nowe wersje utworów od tak znanych zespołów jak Solaris, Skalars, Łukash, Focus, Mega Dance czy Spike.

  Nowoczesne brzmienie klasycznych hitów

  To, co wyróżnia ten mix na tle innych, to fakt, że Dance 2 Disco nie tylko skupia się na utworach, które były hitem w przeszłości. Starają się nadać im nowoczesnego charakteru, jednocześnie dbając o to, by nie straciły swojego pierwotnego uroku. Kiedy słuchamy ich Mega Mixa, mamy wrażenie, jakbyśmy słuchali zupełnie nowych piosenek, a jednocześnie czujemy się jak w domu dzięki dobrze nam znanym melodiom.

  Zachęcamy wszystkich fanów disco polo do posłuchania drugiej części Mega Mixa od Dance 2 Disco. To prawdziwa uczta dla uszu, zarówno dla tych, którzy pamiętają pierwotne wersje tych utworów, jak i dla tych, którzy dopiero poznają magię tej muzyki.

  Reklama

  DANCE 2 DISCO - Megamix #2

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ten HIT disco polo znają wszyscy! Teraz trafił do sieci w nowej wersji! Jak brzmi "Noc z Renatą" w 2024r.?!
  2. Jesika w gorącej premierze "Waniliowe Wieczory"! Uwagę od razu zwraca ten jeden szczegół! Gwiazda, odsłoniła ciało!
  3. Papi szokuje nowym romantycznym hitem! 'Wino i Róże' podbije serca fanek
  4. Skolim na szczycie! 186 milionów i potrójna diamentowa płyta! Wielka FORTUNA na koncie Króla Latino!
  5. Sylwia Kossakowska Zachwyciła Publiczność w Wołominie! Mamy VIDEO
  6. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!
  7. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
  8. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie