2021-02-22T16:15:00+01:00 Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany pro https://disco-polo.info/uploads/news/czy-z-imprezowego-kawalka-mozna-zrobic-jeszcze-bardziej-imprezowy-kawalek-oczywiscie-ze-tak-znany-producent-muzyczny-pokazal-jakjpg.jpg

Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!

Redakcja , 22 Luty 2021  16:15
Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nowa odsłona uwielbianego kawałka disco polo już na kanale zespołu!

Reklama

Znany producent muzyczny postanowił w wyjątkowy sposób uczcić 10 mln wyświetleń znanego kawałka disco polo, który premierę miał w zeszłym roku. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania i zachwycił fanów! To się nazywa mistrzostwo!

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo sobowtórem słynnej Pameli Anderson?! Zobaczcie zdjęcia! Wyglądają jak siostry!

Na kanale zespołu Loverboy pojawiła się nowa wersja kawałka formacji, stworzona specjalnie z okazji osiągnięcia przez oryginalny utwór 10 mln wyświetleń na portalu YouTube. Chodzi o imprezowy kawałek „Póki jesteśmy młodzi”. Jubileuszowy kawałek przygotował znany w świecie disco polo producent – Dj Sequence

Nowa wersja kawałka „Póki jesteśmy młodzi” zyskała dzięki temu producentowi jeszcze bardziej imprezowy klimat i wywołała wśród fanów falę zachwytu i pochlebnych komentarzy. Utworu słucha się niezwykle przyjemnie, a całe ciało dosłownie przeszywa dreszcz i ciężko opanować chęć zatańczenia w rytm kawałka. Ten kawałek to od teraz punkt obowiązkowy na imprezach!

Posłuchajcie sami, aby przekonać się na własnej skórze!

Zobacz również: Uwielbiana gwiazda disco polo na detoksie! To były dla niej bardzo trudne dni!

Reklama
Zobacz teledysk: Loverboy - Póki jesteśmy młodzi (DJ Sequence Remix)
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!
  2. Tajemniczy wokalista disco polo chce skraść serca fanek! Wygląda jak ideał mężczyzny?! Posłuchajcie jak śpiewa!
  3. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!
  4. Branża disco polo w żałobie. Odszedł znany muzyk disco polo
  5. Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!
  6. Ogromny sukces duetu MiłyPan & Defis! Gwiazdy disco polo świętują niebywałe osiągnięcie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama