Reklama
Polecamy


Reklama

Czy porzuci branżę muzyczną? Wokalistka disco polo przechodzi na inny rodzaj sztuki!

2020-06-16T07:30:00+02:00 Czy porzuci branżę muzyczną? Wokalistka disco polo przechodzi na inny rodzaj sztuki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/wokalistka-disco-polo-przechodzi-na-inny-rodzaj-sztuki-czy-porzuci-branze-1591804829.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/casandramusic/
Reklama


Życie gwiazd

W świecie disco polo, powstała przymusowa luka, którą artyści zaciekle zapełniają ciekawymi pomysłami na spędzanie czasu

Reklama

W świecie disco polo, powstała przymusowa luka, którą artyści zaciekle zapełniają ciekawymi pomysłami na spędzanie czasu. Ich kreatywność w tej dziedzinie nie ma końca.

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Od kilku miesięcy zdaje się rodzić nowy trend wśród wokalistek w branży. Tę modę rozpoczęła jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd muzyki tanecznej - Angelika Żmijewska. Idolka już w marcu informowała swoich odbiorców, że rozpoczyna przygodę z zupełne innym rodzajem sztuki - malarstwem.

Na instagramowym koncie mogliśmy podziwiać efekty jej pracy. Okazuje się, że pasja Angeliki pochłonęła kolejne osoby! Elwira Matysiak, znana pod pseudonimem Casandra, oprócz muzyki, na co dzień również tańczy i prowadzi zajęcia dla dzieci. Teraz zaczęła także malować! Swoje obrazy pokazuje fanom na instagramie, skrupulatnie je opisuje i dopytuje o opinie!

Prace obu dziewczyn są wyjątkowe i większość fascynatów sztuki, chciałoby mieć je w swojej kolekcji. Kto wie, może ktoś pokusi się o otwarcie galerii, w której moglibyśmy podziwiać obrazy malowane przez popularne wokalistki disco polo?

Odwiedzilibyście takie miejsce?

Zobacz również: Wokalistka disco polo wygląda jak modelka! Gwiazda zachwyca nie tylko ciałem ale też stylizacjami!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!
  2. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.