Reklama


Reklama

Członek uwielbianego duetu disco polo wypowiedział sakramentalne "TAK"

2019-07-08T13:00:00+02:00 Członek uwielbianego duetu disco polo wypowiedział sakramentalne "TAK" https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/czlonek-uwielbianego-duet-disco-polo-wypowiedzial-sakramentalne-tak-1561985398.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/longandjuniorteam
Reklama


Ogólna

Dj się ożenił, to teraz Iwonka na dobre go zmieni. Szok i niedowierzanie! Dj uwielbianego duetu Long & Junior wypowiedział sakramentalne „TAK”.

Reklama

Młodość rządzi się swoimi prawami, ale w życiu każdego człowieka przychodzi chwila zastanowienia i refleksje o pragnieniu prawdziwej miłości. Serca człowiek nie jest w stanie oszukać.

Zobacz również: Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!

Na ten temat wie każdy, którego trafiła strzała prawdziwego Amora, który jest niemiłosierny i trafia w sam środek w najmniej oczekiwanym momencie. W ostatnim czasie miłość uśmiechnęła się do DJ-a uwielbianego duetu Long & Junior. 

Kamil i jego wybranka- Iwona, stanęli na ślubnym kobiercu. Artyści od razu pochwalili się tą radosną chwilą ze swoimi fanami, napisali:
- Kochani  W dniu wczorajszym nasz DJ, Akustyk, Strażak Zawodowy i wspaniały przyjaciel Kamil, wziął ślub ze swoją ukochaną Iwonką  

Życzymy Wam kochani, aby każdy Wasz dzień był wyjątkowy i pełen radości  Kochajcie się i szanujcie wzajemnie  Pamiętajcie, że zawsze możecie na nas liczyć  A czego Wy życzycie Kamilowi i Iwonce ? 

My jako redakcja disco.polo-info życzymy Nowożeńcom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Samych jasnych dni i żebyście pamiętali, że po burzy, zawsze wychodzi słońce.

Zobacz również: Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!

Wszystkiego dobrego.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!
  2. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Cudowna wokalistka disco polo odsłoniła swój biust! Fani "Mega bogini"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.