Reklama
Polecamy


Reklama

Czadoman z humorem! Wokalista disco polo ponownie wywołał uśmiech wśród milionów Polaków!

2019-11-03T07:00:00+01:00 Czadoman z humorem! Wokalista disco polo ponownie wywołał uśmiech wśród milionów Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/czadoman-z-humorem-wokalista-disco-polo-ponownie-wywolal-usmiech-wsrod-milionow-polakow-1571917539.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Nie ma drugiego takiego artysty, który podchodziłby do życia z takim dystansem i humorem!

Reklama

Niezaprzeczalnie świat byłby sto razy piękniejszy, gdyby ludzie mieli takie podejście do życia i spraw codziennych, jak wokalista disco polo, który słynie z dystansu.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Paweł Dudek jest jednym z bardziej charakterystycznych wykonawców muzyki tanecznej, ale i nie tylko. Artysta poza tym, że tworzy muzykę disco polo, to dodatkowo próbuje swoich sił w zupełnie odmiennych klimatach jako Paweł Dudek.

Trzeba przyznać, że artysta ma fantastyczny głos i w wersji popowej brzmi rewelacyjnie. Padły opinie, że wokalista marnuje się w świecie disco polo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabieram do Polski! ???? Pozdrowionka ✌????

Post udostępniony przez Paweł Dudek (@czadoman)

Serca fanów stanęły na chwile, gdy przez myśl przeszła im opcja, iż Paweł weźmie to do siebie i porzuci disco polo. Jednakże nic z tych rzeczy. Niedawno Czadoman opublikował doskonały, a zarazem śmieszny kolaż zdjęć na swoim Instagramowym profilu.

Wokalista dodał również opis: - Zabieram do Polski. Pozdrowionka. Każdy kto widział, z pewnością nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Takie posty utwierdzają fanów disco polo o prawdziwości wokalisty i dystansie z jakim podchodzi do życia.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Lubię to w Czadomanie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.