Reklama


Reklama

Czadoman z humorem! Wokalista disco polo ponownie wywołał uśmiech wśród milionów Polaków!

2019-11-03T07:00:00+01:00 Czadoman z humorem! Wokalista disco polo ponownie wywołał uśmiech wśród milionów Polaków! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/czadoman-z-humorem-wokalista-disco-polo-ponownie-wywolal-usmiech-wsrod-milionow-polakow-1571917539.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Nie ma drugiego takiego artysty, który podchodziłby do życia z takim dystansem i humorem!

Reklama

Niezaprzeczalnie świat byłby sto razy piękniejszy, gdyby ludzie mieli takie podejście do życia i spraw codziennych, jak wokalista disco polo, który słynie z dystansu.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przerywają milczenie! Sytuacja wymknęła się już spod kontroli!

Paweł Dudek jest jednym z bardziej charakterystycznych wykonawców muzyki tanecznej, ale i nie tylko. Artysta poza tym, że tworzy muzykę disco polo, to dodatkowo próbuje swoich sił w zupełnie odmiennych klimatach jako Paweł Dudek.

Trzeba przyznać, że artysta ma fantastyczny głos i w wersji popowej brzmi rewelacyjnie. Padły opinie, że wokalista marnuje się w świecie disco polo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabieram do Polski! ???? Pozdrowionka ✌????

Post udostępniony przez Paweł Dudek (@czadoman)

Serca fanów stanęły na chwile, gdy przez myśl przeszła im opcja, iż Paweł weźmie to do siebie i porzuci disco polo. Jednakże nic z tych rzeczy. Niedawno Czadoman opublikował doskonały, a zarazem śmieszny kolaż zdjęć na swoim Instagramowym profilu.

Wokalista dodał również opis: - Zabieram do Polski. Pozdrowionka. Każdy kto widział, z pewnością nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Takie posty utwierdzają fanów disco polo o prawdziwości wokalisty i dystansie z jakim podchodzi do życia.

Zobacz również: Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.

Lubię to w Czadomanie?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!
  2. Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!
  3. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.