2021-11-01T15:30:00+01:00 Czadoman i Cyber Marian w niezwykle szlachetnej akcji promującej profilaktykę badań i zdrowy tryb życia. https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-i-cyber-marian-w-niezwykle-szlachetnej-akcji-promujacej-profilaktyke-badan-i-zdrowy-tryb-zyciajpg.jpg

Czadoman i Cyber Marian w niezwykle szlachetnej akcji promującej profilaktykę badań i zdrowy tryb życia.

Redakcja , 01 Listopad 2021  15:30
Czadoman i Cyber Marian w niezwykle szlachetnej akcji promującej profilaktykę badań i zdrowy tryb życia.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przedsięwzięcie ma na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne jest wykrycie nowotworu jąder i prostaty na wczesnym etapie


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artyści, celebryci, gwiazdy muzyki disco polo stanowią autorytety i wzory do naśladowania dla społeczeństwa, dlatego tak istotny jest ich udział w szlachetnych działaniach promujących zdrowy styl życia i badania profilaktyczne.

Zobacz również: Zaskakujące zdjęcie wokalistek disco polo TOPKY! Angela i Paula szokują fantastycznym poczuciem humoru!

Jeden z popularnych wokalistów disco polo poruszył bardzo ważny, ale zarazem wstydliwy i trudny temat, szczególnie dla płci męskiej. Budujące jest, że coraz więcej gwiazd pojawia się w mediach aby edukować i motywować do walki o swoje zdrowie.

Reklama

W sieci pojawił się ciekawy klip noszący tytuł „Wszyscy za jednego” zespołu Mosznowładcy w skład, którego wchodzi Cyber Marian, Czadoman, Nocny Kochanek, Asan i JoePalooka. Przedsięwzięcie ma na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne jest wykrycie nowotworu jąder i prostaty na wczesnym etapie. Artyści zwracają również uwagę, że zdrowie psychiczne odgrywa kluczową rolę w życiu i nie należy zamiatać pod dywan symptomów, mogących świadczyć, o tym że w naszym organizmie dzieje się coś złego.

Zachęcają do rozmowy zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi, mimo że na pierwszy rzut oka temat wydaje się być wstydliwy. Paweł Dudek znany nam jako Czadoman w 2021 roku został również ambasadorem fundacji Movember Polska, która zajmuje się prowadzeniem badań w tym zakresie.

Reklama

To niesamowite, że powstała akcja ośmielająca mężczyzn do podejmowania kroków w celu ochrony swojego samopoczucia i zdrowia, zwłaszcza że statystyki są nieubłagane, ponieważ rocznie około pięć tysięcy mężczyzn traci życie z powodu nowotworu jąder bądź prostaty. To wspaniałe, że są odważni i świadomi artyści poruszający tak ważne i wrażliwe wątki.

Zobacz również: Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: MOSZNOWŁADCY – WSZYSCY ZA JEDNEGO
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Największe hity weselne w pigułce! Do sieci trafia niezwykła składanka disco polo!
  2. Magda Narożna Piękni i Młodzi młodnieje w oczach?! 'Ale się Pani odchudziła'
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  4. Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
  5. Śliczna wokalistka disco polo wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej! Wygląda jak zagraniczna modelka?!
  6. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  7. Co za nogi! Dwie śliczne wokalistki disco polo z formacji Topky zachwyciły stylizacjami podczas nagrań w telewizji Polsat!
  8. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami