Reklama

2021-11-01T15:30:00+01:00 Czadoman i Cyber Marian w niezwykle szlachetnej akcji promującej profilaktykę badań i zdrowy tryb życia. Przedsięwzięcie ma na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne jest wykrycie nowotworu jąder i prostaty na wczesnym etapie https://disco-polo.info/uploads/news/czadoman-i-cyber-marian-w-niezwykle-szlachetnej-akcji-promujacej-profilaktyke-badan-i-zdrowy-tryb-zyciajpg.jpg

Czadoman i Cyber Marian w niezwykle szlachetnej akcji promującej profilaktykę badań i zdrowy tryb życia.

Autor: Adam Begier , 01 Listopad 2021  15:30
Czadoman i Cyber Marian w niezwykle szlachetnej akcji promującej profilaktykę badań i zdrowy tryb życia.
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Przedsięwzięcie ma na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne jest wykrycie nowotworu jąder i prostaty na wczesnym etapie

Reklama

Artyści, celebryci, gwiazdy muzyki disco polo stanowią autorytety i wzory do naśladowania dla społeczeństwa, dlatego tak istotny jest ich udział w szlachetnych działaniach promujących zdrowy styl życia i badania profilaktyczne.

Jeden z popularnych wokalistów disco polo poruszył bardzo ważny, ale zarazem wstydliwy i trudny temat, szczególnie dla płci męskiej. Budujące jest, że coraz więcej gwiazd pojawia się w mediach aby edukować i motywować do walki o swoje zdrowie.

Reklama


Wesprzyj portal disco-polo.info
Postaw Disco-Polo.info kawę na buycoffee.to

Czadoman i Cyber Marian razem!

W sieci pojawił się ciekawy klip noszący tytuł „Wszyscy za jednego” zespołu Mosznowładcy w skład, którego wchodzi Cyber Marian, Czadoman, Nocny Kochanek, Asan i JoePalooka. Przedsięwzięcie ma na celu uświadomienie mężczyznom jak ważne jest wykrycie nowotworu jąder i prostaty na wczesnym etapie. Artyści zwracają również uwagę, że zdrowie psychiczne odgrywa kluczową rolę w życiu i nie należy zamiatać pod dywan symptomów, mogących świadczyć, o tym że w naszym organizmie dzieje się coś złego.

Zachęcają do rozmowy zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi, mimo że na pierwszy rzut oka temat wydaje się być wstydliwy. Paweł Dudek znany nam jako Czadoman w 2021 roku został również ambasadorem fundacji Movember Polska, która zajmuje się prowadzeniem badań w tym zakresie.

Reklama


Wesprzyj portal disco-polo.info
Postaw Disco-Polo.info kawę na buycoffee.to

To niesamowite, że powstała akcja ośmielająca mężczyzn do podejmowania kroków w celu ochrony swojego samopoczucia i zdrowia, zwłaszcza że statystyki są nieubłagane, ponieważ rocznie około pięć tysięcy mężczyzn traci życie z powodu nowotworu jąder bądź prostaty. To wspaniałe, że są odważni i świadomi artyści poruszający tak ważne i wrażliwe wątki.

Reklama

MOSZNOWŁADCY – WSZYSCY ZA JEDNEGO

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk

Polecamy
CZADOMAN - Faceci Wolą Zołzy

Kiler - Mam CzasPrzeczytaj również:
  1. Szał koncertowy w 2023 roku! Największe gwiazdy muzyki razem na scenie! Piękni i Młodzi Dawid Narożny oraz Łukasz Szpakowski zespół Mastkoki.
  2. Maczo zapowiada trzy nowe hity na 2023 - czy to będzie kolejna muzyczna rewolucja w disco polo?
  3. Górale mają swojego króla disco polo - Kordian - Wacław Cieślik. "Układa piosenki o tym, skąd się wywodzi i to się ludziom podoba"
  4. Gorąca premiera Letniego przeboju "Smalec" - wielka parodia hitu "Flowers" Miley Cyrus! To prawdziwy sztos!
  5. Jagódka - kultowy hit Boysów w nowym wydaniu! Ten utwór ponownie pokocha cała Polska?!
  6. Czy Kiler to nowa rewolucja na polskiej scenie muzycznej? Ich niecodzienny styl podbija serca słuchaczy!
  7. After Party z nowym teledyskiem pt. "Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam" - znamy datę premiery!
  8. Zespół Magnum wraca z nowym hitem! "Wariatka" - taneczny utwór o szalonej miłości!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie

Ostatnio dodane
Polecane wiadomości
Twórz portal razem z nami
O portalu

Portal disco-polo.info to największe źródło informacji na temat muzyki disco polo w Polsce. Codziennie prezentujemy najświeższe aktualności muzyczne, komentujemy najlepsze teledyski, a nawet uchylamy sekretne tajemnice z życia gwiazd disco polo. Tylko tutaj znajdziesz hity wszechczasów i topowe utwory w jednym miejscu. Bądź na bieżąco, odkrywając z nami gorące nowości najpopularniejszej muzyki w Polsce!

Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy.

Social Media

Obserwuj nas na portalach społecznościowych i bądź na bieżąco z nowościami!

Wydawcą portalu jest: Adex Media Adam Begier ul. Podgórna 62/55 Łódź 93-272.
Tel: 503-949-763 w godzinach 10-16

Wszelkie prawa zastrzeżone disco-polo.info. Realizacja F&A MEDIA