Reklama


Reklama

Cygański utwór przepustką do wielkiego świata disco polo?!

2020-03-27T13:00:00+01:00 Cygański utwór przepustką do wielkiego świata disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/nieokiemznani-roma-1585064272.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Piosenka jest dość mocno osadzona w cygańskich brzmieniach i przywołuje stwierdzenie, że podobno prawdziwych cyganów już nie ma. A jak jest naprawdę?

Reklama

Kontrowersyjny zespół disco polo wydał kolejną nowość. Czyżby „Roma” była ich przepustką do wielkiego świata muzycznego i szczytów list największych przebojów?

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Formacja Nieokiemznani dała się poznać fanom muzyki tanecznej między innymi z takich kawałków, jak „Zaniedbana to do domu” , czy też „Tańcz” i oczywiście „Urlop na żądanie” o którym niekiedy marzy każdy mężczyzna. Ostatnio w sieci ukazała się kolejna nowość od zespołu Nieokiemznani.

Piosenka została zatytułowana „Roma” i jest zupełnym przeciwieństwem do utworów, jakie były proponowane przez artystów z formacji Nieokiemznani. Piosenka jest dość mocno osadzona w cygańskich brzmieniach i przywołuje stwierdzenie, że podobno prawdziwych cyganów już nie ma. A jak jest naprawdę?

Za realizację pomysłowego teledysku odpowiedzialna jest grupa Szfagier Filmuje. Całość prezentuje się bardzo obiecująco, tym bardziej, że w świecie disco polo już dawno nie było żadnej cygańskiej propozycji.

Myślicie, że zespół Nieokiemznani mają szansę z tą propozycją wskoczyć na salony i skraść serca fanów? Na pewno odmienność utworu jest ogromną zaletą.

Być może już niedługo okaże się, że było to także przepustką do wielkiej kariery.

Zobacz również: Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!
  2. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  3. Gwiazda klipów disco polo w skąpej bieliźnie! Kusy materiał ledwo zakrywa jej intymne miejsca!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.