2023-08-23T12:30:00+02:00 Cudowny zespół Szpilki dał czadu na Festiwalu Weselnych Przebojów! Posłuchajcie ich energetycznego wystę Zespół Szpilki z niezapomnianym występem na Festiwalu Weselnych Przebojów. "Asereje" w wykonaniu Klaudii, Mileny i Marleny oczarowało widzów. Energetyczny show peł https://disco-polo.info/uploads/news/cudowny-zespol-szpili-dal-czadu-na-festiwalu-weselnych-przebojow-posluchajcie-ich-energetycznego-wystepu-z-przebojem-asereje-na-zywojpg.jpg Disco-Polo.info

Cudowny zespół Szpilki dał czadu na Festiwalu Weselnych Przebojów! Posłuchajcie ich energetycznego występu z przebojem "Asereje" na żywo!


Zespół Szpilki z niezapomnianym występem na Festiwalu Weselnych Przebojów. "Asereje" w wykonaniu Klaudii, Mileny i Marleny oczarowało widzów. Energetyczny show pełen pozytywnej energii.

Autor: Adam Begier, 23 Sierpień 2023  12:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Cudowny zespół Szpilki dał czadu na Festiwalu Weselnych Przebojów! Posłuchajcie ich energetycznego występu z przebojem
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zenon Martyniuk nagra duet ze swoim synem Danielem Martyniukiem?! "coś razem nagramy" Co na to fani?!
 2. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
 3. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski

  Podczas tegorocznego Festiwalu Weselnych Przebojów publiczność została porwana do tanecznej orgii dźwięków i pozytywnej energii dzięki występowi zespołu Szpilki. Klaudia Przybyszewska, Milena Grzywacz i Marlena Sztando wraz z całą kapelą udowodniły, że mają nie tylko wspaniałe głosy, ale także niebywałe umiejętności sceniczne. Ich występ był niczym burza pozytywnych emocji, a jednym z kulminacyjnych momentów był niezapomniany utwór "Asereje", który porwał serca zarówno fanów zespołu, jak i przypadkowych widzów.

  Niesamowite talenty na jednej scenie

  Zespół Szpilki, znany z dynamicznych koncertów i energetycznych piosenek, zyskał sobie liczne rzesze fanów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Klaudia Przybyszewska, wokalistka o niewiarygodnej skali głosu, wraz z koleżankami - utalentowanymi wokalistkami Mileną Grzywacz i Marleną Sztando - tworzy trójkę artystek, która nie tylko potrafi zaśpiewać, ale także poruszyć tłumy.

  "Asereje" - światowy hit na polskiej scenie

  Występ na Festiwalu Weselnych Przebojów był okazją dla zespołu Szpilki, aby zaprezentować swoją interpretację światowego hitu "Asereje". To niezwykle chwytliwe i energetyczne dzieło, które podbiło serca słuchaczy na całym świecie. Wersja zaprezentowana przez Klaudię, Milenę i Marlenę zyskała nowy wymiar, dzięki dynamicznej choreografii i wirtuozerskim partiom wokalnym.

  Euforia na scenie i poza nią

  Dziewczyny z zespołu Szpilki nie tylko zachwyciły swoim muzycznym występem, ale także wizualną stroną show. W strojach, które emanowały pozytywną energią i kolorami, zaprezentowały się jako pełne wigoru i pewności siebie artystki. Sztuka scenicznego wyrazu Szpilek nie pozostawiała wątpliwości - to zespół, który doskonale wie, jak połączyć muzykę z wizualnym doznaniem.

  Oczarowani widzowie

  Nagranie z występu zespołu Szpilki na Festiwalu Weselnych Przebojów szybko stało się hitem w mediach społecznościowych. Wszyscy, którzy mieli okazję oglądać koncert na żywo, podzielili się swoimi wrażeniami, zachwycając się wokalnymi umiejętnościami artystek oraz ich niezwykłym występem.


  Szpilki - Asereje | Festiwal Weselnych Przebojów 2023

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  2. Uszkodzony Banknot – Co Dalej? Praktyczny Poradnik
  3. Zenon Martyniuk zamknął wszystkim krytykom usta? Zaśpiewał acapella WIELKI hit! | VIDEO
  4. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
  5. Gorąca premiera: Carmelovi - Ona Jest Jak Anioł! Przepiękna i ponętna główna bohaterka teledysku!
  6. Osobisty dramat! Syn gwiazdora disco polo Dawida Narożnego w szpitalu - co się stało z małym Marcelkiem?
  7. Co za ciało! Wokalistka disco polo Kasia Grabowska Top Girls wprawia w osłupienie: Musisz to zobaczyć! Ma w sobie piękno i grację!
  8. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie