2021-08-02T15:00:00+02:00 Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki zrobiły niesamowite show na urodzinach! Gwiazdy disco polo rozpaliły p https://disco-polo.info/uploads/news/cudowne-dziewczyny-z-zespolu-szpilki-zrobil-niesamowite-show-na-urodzinach-gwiazdy-disco-polo-rozpalily-publicznosc-do-czerwonoscijpg.jpg

Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki zrobiły niesamowite show na urodzinach! Gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności!

Redakcja , 02 Sierpień 2021  15:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Cudowne dziewczyny z zespołu Szpilki zrobiły niesamowite show na urodzinach! Gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności!
Źródło zdjęć: facebook.com/Zespół-Szpilki
Reklama

Występ trzech pięknych dziewczyn, to najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć solenizant.

Reklama

Urocze artystki disco polo czują się na scenie jak ryba w wodzie! To urodzone 'showomenki'!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

Zespoły disco polo zapraszane są dosłownie wszędzie. Swoją muzyką artyści umilają nie tylko dni miast, festyny, czy wesela, ale nawet i urodziny! Są smakowitą wisienką na torcie!

Szpilki to popularny girlsband, który w disco polo zadebiutował hitem “Zaczaruję”. Utwór został ciepło przyjęty przez fanów, a na YouTube zanotował już ponad 3,5 miliona wyświetleń! To niebywały sukces!

Reklama

Piękne Szpilki konsekwentnie realizują swój plan. Dziewczyny miesiąc temu wypuściły do sieci swój drugi singiel “Zaczniemy od buzi”, który ugruntował ich pozycję na scenie disco polo. Niedawno artystki rozpoczęły swoją pierwszą poważną trasę koncertową po najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych, Ten rok bez wątpienia będzie należał do nich!

Szpilki z każdym dniem zyskują coraz większą popularność. Dziewczyny otrzymują liczne propozycje koncertowe, wśród których nie brakuje także i występów na imprezach okolicznościowych. Popularne wokalistki disco polo zagrały ostatnio na 40 urodzinach tajemniczego Adama! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Występ trzech pięknych dziewczyn, to najlepszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć solenizant. Szpilki zrobiły niesamowite show, które na długo pozostanie w pamięci gości, jak i samego bohatera. Widać, że artystki czują się na scenie jak ryba w wodzie! 

Zobacz również: Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Szpilki - Zaczniemy od buzi
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  2. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  3. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  4. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  5. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami