Reklama


Reklama

Cudowne chwile w życiu przeuroczego małżeństwa disco polo!

2019-09-09T18:46:00+02:00 Cudowne chwile w życiu przeuroczego małżeństwa disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/cudowne-chwile-w-zyciu-przeuroczego-malzenstwa-disco-polo-1567972903.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Marta i Janusz w świecie disco polo są jednym z bardziej romantycznych małżeństw

Reklama

Takie chwile jak te, nie zdarzają się często. Marta i Janusz Konopla są jednym z bardziej rozpoznawanych małżeństw w branży disco polo. Artyści ostatnio świętowali czwartą rocznicę ślubu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo oficjalnie potwierdził dobrą wiadomość dla fanów!

Nikt się nie spodziewał, że ścieżki tych dwojga zejdą się na rozstaju. Marta i Janusz z formacji Mirage & Yoko ostatnio mieli niemały powód do świętowania. Piękna wokalistka disco polo pochwaliła się tą radosną informacją ze swoimi fanami.

Opublikowała wzruszający wpis na profilu Facebookowym i napisała:

- 4 lata temu wzięliśmy ślub i świat zawirował . Dosłownie i w przenośni.. nie sądziłam ,że przytrafi mi się taka piękna przygoda .. bywa naprawdę z przygodami, bo ludzie po przejściach z bagażem doświadczeń nieraz muszą sporo udźwignąć , jednak kiedy patrzę na Ciebie to wiem ,że warto

W życiu bywa różnie i nie wiem jaka przyszłość nas czeka ale liczę na to , że będę mogła za dwadzieścia lat dalej móc tak na Ciebie patrzeć Janusz Konopla dziękuję , i..... Ja kocham Twoje oczy,Kocham między nami żar Teraz albo nigdy,Weźmy co nam los nasz dał Ja Kocham Twoje usta,Kocham ich radosny śmiech Płyniemy w te nieznane, Chwile by zatrzymać je

Marta i Janusz w świecie disco polo są jednym z bardziej romantycznych małżeństw, które nie kryją się publicznie rozmawiać o uczuciach.

Odważne podejście, gdyż dla wielu artystów jest to temat tabu i raczej starają się rozgraniczać grubą linią życie prywatne od zawodowego.

Zobacz również: „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!

My w imieniu całej redakcji życzymy formacji Mirage & Yoko więcej cudownych chwil i cudownych wspomnień, jakie rodzą się na przestrzeni każdej rocznicy ślubu.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  3. Gwiazdor disco polo za kierownicą taksówki?! Autoreklama trafiła do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.