Reklama


Reklama

Córka popularnego wokalisty disco polo wyleci do Rzymu?! Artysta pochwalił się jej sukcesem!

2020-03-15T15:47:00+01:00 Córka popularnego wokalisty disco polo wyleci do Rzymu?! Artysta pochwalił się jej sukcesem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/corka-popularnego-wokalisty-disco-polo-wyleci-do-rzymu-artysta-pochwalil-sie-jej-sukcesem-1584115374.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Trochę to mnie przerosło - przyznał wokalista disco polo informując o sukcesach swojej córki

Reklama

Ogromne osiągnięcia córki napawają go nie tylko dumą, ale również wątpliwościami. Wokalista disco polo udostępnił w sieci bardzo osobisty wpis, w którym nie tylko podzielił się swoim szczęściem, ale zwrócił również uwagę na swoje obawy i uczucia. 

Zobacz również: Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."

Lider i wokalista znanej formacji disco polo - Łukasz Gesek- podzielił się z internautami informacją o sukcesach swojej córki. Dotychczas wokalista myślał, że pociecha pójdzie w jego ślady i tak jak Łukasz będzie się spełniać jako wokalistka. Wszystko wskazuje na to, że Adrianna ma inną pasję! Świadczą o tym jej osiągnięcia i kwalifikacja do finału Dance World Cup w Rzymie!

Moja mała baletnica zajęła 1 miejsce na konkursie Dace World Cup w Krakowie, tym samym zakwalifikowała się do finału Dance World Cup w Rzymie. Poza tym zdobyła dwie nagrody specjalne: nagroda za najlepszy taniec klasyczny solo oraz nagroda specjalna zaproszenie do udziału Youth American Grand Prix w Nowym Yorku - napisał wokalista disco polo ciesząc się z sukcesu córki!

Trochę mnie to przerosło... Ta pasja trwa odkąd skończyła 3 latka. Tak szczerze myślałem, że będzie śpiewać... Jednak to jej życie. Mam trochę dylematów i wątpliwości, ale może ojcowie tak mają... Obawiam się, że to nie jest dziecięca zajawka... dodał. 

Czy wokalista disco polo faktycznie powinien mieć obawy i wątpliwości? A może ich pasje wzajemnie się uzupełnią i gwiazda stworzy z córką jakiś znakomity projekt? Trzymamy kciuki za pomyślność!

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”
  2. Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?
  3. Lord Kruszwil znowu zagrał w rytmach disco polo. Nowość trafiła właśnie do sieci! Fani wyczuwają wielki HIT!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.