Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-03-15T15:47:00+01:00 Córka popularnego wokalisty disco polo wyleci do Rzymu?! Artysta pochwalił się jej sukcesem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/corka-popularnego-wokalisty-disco-polo-wyleci-do-rzymu-artysta-pochwalil-sie-jej-sukcesem-1584115374.png
Reklama

Córka popularnego wokalisty disco polo wyleci do Rzymu?! Artysta pochwalił się jej sukcesem!

Redakcja , 15 Marzec 2020  15:47
Córka popularnego wokalisty disco polo wyleci do Rzymu?! Artysta pochwalił się jej sukcesem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Trochę to mnie przerosło - przyznał wokalista disco polo informując o sukcesach swojej córki

Reklama

Ogromne osiągnięcia córki napawają go nie tylko dumą, ale również wątpliwościami. Wokalista disco polo udostępnił w sieci bardzo osobisty wpis, w którym nie tylko podzielił się swoim szczęściem, ale zwrócił również uwagę na swoje obawy i uczucia. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'

Lider i wokalista znanej formacji disco polo - Łukasz Gesek- podzielił się z internautami informacją o sukcesach swojej córki. Dotychczas wokalista myślał, że pociecha pójdzie w jego ślady i tak jak Łukasz będzie się spełniać jako wokalistka. Wszystko wskazuje na to, że Adrianna ma inną pasję! Świadczą o tym jej osiągnięcia i kwalifikacja do finału Dance World Cup w Rzymie!

Moja mała baletnica zajęła 1 miejsce na konkursie Dace World Cup w Krakowie, tym samym zakwalifikowała się do finału Dance World Cup w Rzymie. Poza tym zdobyła dwie nagrody specjalne: nagroda za najlepszy taniec klasyczny solo oraz nagroda specjalna zaproszenie do udziału Youth American Grand Prix w Nowym Yorku - napisał wokalista disco polo ciesząc się z sukcesu córki!

Trochę mnie to przerosło... Ta pasja trwa odkąd skończyła 3 latka. Tak szczerze myślałem, że będzie śpiewać... Jednak to jej życie. Mam trochę dylematów i wątpliwości, ale może ojcowie tak mają... Obawiam się, że to nie jest dziecięca zajawka... dodał. 

Czy wokalista disco polo faktycznie powinien mieć obawy i wątpliwości? A może ich pasje wzajemnie się uzupełnią i gwiazda stworzy z córką jakiś znakomity projekt? Trzymamy kciuki za pomyślność!

Zobacz również: Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wspaniałe widowisko! Gwiazdy disco polo na estradzie!
  2. Czadoman zmniejszył aktywność w mediach! Znamy powód wycofania! Fani w szoku!
  3. Magda Narożna kusi w czerwonej bieliźnie. To najbardziej gorąca publikacja ostatnich miesięcy!
  4. Zmysłowa gwiazda disco polo zrobiła sobie selfie w bikini! Emocje sięgnęły zenitu.

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej