2021-04-26T21:13:00+02:00 Branża disco polo w żałobie. Odszedł znany muzyk disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/branza-disco-polo-w-zalobie-odszedl-znany-muzyk-discojpg.jpg

Branża disco polo w żałobie. Odszedł znany muzyk disco polo

Redakcja , 26 Kwiecień 2021  21:13
Branża disco polo w żałobie. Odszedł znany muzyk disco polo
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Wokalista doznał zawału serca w swoim studiu nagraniowym. Mężczyzny nie udało się uratować

Reklama

Śmierć zawsze przychodzi znienacka, i zawsze zbyt szybko. Tak trudno żegnać artystów, którzy odchodzą z tego świata przedwcześnie, zostawiając fanów w głębokiej rozpaczy.

Zobacz również: Co się stało?! Gospodarz programu siłą wyprowadzony z domu gwiazdora disco polo!

Niewiele osób kojarzy go z prawdziwego imienia i nazwiska.  Jeśli  podpowiemy Wam, że gwiazdor przez kilkanaście lat swojej kariery wcielał się w postać wesołego kabareciarza w czerwonym garniturze i tupeciku, to wszystko staje się jasne. To Antoś Szprycha, gwiazda disco polo lat 90-tych, którą odgrywał nieodżałowany Marek Górski. 25 kwietnia mija 5 rocznica jego śmierci.

Antoś Szprycha znany był z takich przebojów jak "Wspomnienie po kaszanie", "Obiecanki cacanki" oraz "Bojowa teściowa". Kabaretowa formacja, która działała również pod nazwą Antoś Szprycha zadebiutowała w 1997 roku na deskach Opery Leśnej w Sopocie.

Na scenie muzyka wspierali Ziuta Szprychowa (Justyna Adamczak) oraz Szwagier Mietas (Mieczysław Góra). Twórczość Antosia w humorystyczny sposób obśmiewała absurdy Polski lat 90-tych. Artysta przez cały okres swojej kariery związany był z wytwórnią STD, co spowodowało, że jego teledyski emitowane były w popularnym polsatowskim programie “Disco Relax”. Piosenki Antosia wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca list przebojów, a kasety artysty rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Szprycha do samego końca swoich dni był ciągle aktywny muzycznie. Nagrał m.in. piosenki "Boski Lewandowski", "Sex Party" oraz "Palirura". Utwór dotyczący Roberta Lewandowskiego pojawił się w sieci pod koniec lutego 2016 roku.

25 kwietnia 2016 roku wokalista doznał zawału serca w swoim studiu nagraniowym w Budzyniu. Mężczyzny nie udało się uratować. Miał 58 lat. Antoś pozostawił po sobie mnóstwo przebojów, które nigdy nie straciły na swojej aktualności. Nawet w dzisiejszych czasach...

Zobacz również: Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!

Reklama
Zobacz teledysk: Antoś Szprycha - Palirura
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Te psy chronią dom Magdy Narożnej?! Wokalistka disco polo pokazała się z nimi w sieci! Są ogromne!
  2. Fani zachwyceni! MiłyPan wrzucił do sieci piosenkę z nowej płyty! Utwór podbija sieć! To nowy HIT?!
  3. Gwiazdorzy disco polo jednoczą siły! Stawką popularność i uwielbienie fanów!
  4. Przepiękna Paula Karpowicz z Top Girls kusi ponętną stylizacją! Fani pod wrażeniem! Wygląda bosko!
  5. Niezwykła metamorfoza uwielbianej i niezwykle ponętnej gwiazdy disco polo! Fani jej nie poznali!
  6. Marcin Miller BOYS już w niedzielę pojawi się na dużym ekranie! To będzie niezapomniane show!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama