2022-05-23T07:30:00+02:00 Co za widok! Znana wokalistka disco polo paraduje w kuszącym stroju kąpielowym sama na plaży! Gorące kadry Popularna wokalistka disco polo kusi ciałem na plaży! Gwiazda podkreśliła swoje kobiece walory wyjątkowym kostiumem https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-widok-znana-wokalistka-disco-polo-paraduje-w-kuszacym-stroju-kapielowym-sama-na-plazy-gorace-kadry-rozpalaja-zmyslyjpg.jpg

Co za widok! Znana wokalistka disco polo paraduje w kuszącym stroju kąpielowym sama na plaży! Gorące kadry z Turcji rozpalają zmysły!

Autor: Adam Begier , 23 Maj 2022  07:30
Co za widok! Znana wokalistka disco polo paraduje w kuszącym stroju kąpielowym sama na plaży! Gorące kadry z Turcji rozpalają zmysły!
Źródło zdjęć: instagram.com/alexandrinamusic_/

Popularna wokalistka disco polo kusi ciałem na plaży! Gwiazda podkreśliła swoje kobiece walory wyjątkowym kostiumemReklama

Piękna artystka disco polo wyjechała na wakacje do Turcji!

Zobacz również: Mega premiera! "Wariatka" Roxaok i Soboty - Czy to nowy hit Disco Polo?

Aleksandra Piruta jest wielką miłośniczką podróży. Piękna gwiazda disco polo postanowiła spakować swoją walizkę i wyjechać na krótkie wakacje. Przy okazji nie omieszkała pochwalić się wrażeniami z wypadu!

Alexandrina to znana wokalistka disco polo, która na swoim koncie ma takie hity jak: "Będę obok", "Kochaj mnie", czy "Marzenie". Przebojowe produkcje często można usłyszeć w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych!

Uwielbiana artystka disco polo zapragnęła naładować baterie. Alexandrina za cel swojej podróży obrała malowniczą Turcję, w której zawsze świeci Słońce! To były naprawdę niezapomniane wakacje!

Reklama

Alexandrina w gorącej odsłonie! Wokalistka pokazała swoje zgrabne ciało!

Aleksandra Piruta nie mogła odmówić sobie błogiego relaksu na plaży. Śliczna wokalistka ubrana w kostium kąpielowy przyciągała wszystkie spojrzenia wczasowiczów. W końcu wobec tak zgrabnych nóg nie da się przejść obojętnie!

Ola zadbała o to, by zbyt wysokie temperatury nie zaszkodziły jej organizmowi. Artystka zaopatrzyła się w okulary przeciwsłoneczne i stylowy kapelusz. Z takim zestawem Alexandrina śmiało może korzystać z tureckich uroków bez obaw o swoje zdrowie!

Zdjęcia, które trafiły do sieci mówią same za siebie. To był wyjątkowo udany wyjazd, z którego aż żal było wracać!

Reklama
Galeria zdjęć:
Plik Alexandrina---wyjazd-1.jpg
Plik Alexandrina---wyjazd-2.jpg

Polecamy
CASH - Chciałem z Tobą Tańczyć

MARTIN - DZIŚ JUŻ WIEM

JUSTYNA LUBAS - Tańczmy do RanaPrzeczytaj również:
  1. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo! Zobaczcie jak rozpala zmysły!
  2. "Kłamiesz" - Nowy Przebój Top Girls! Znamy szczegóły produkcji! Zobacz przedpremierę!
  3. Nie żyje Gabriel Seweryn! To on ubierał m.in. Zenon i Danutę Martyniuk!
  4. "Wariatka" w nowej odsłonie - Roxaok i Sobota w bardziej klubowym wydaniu!
  5. Najpopularniejsze hity Disco Polo - Lista przebojów 26.11.2023: TOP 10 na Spotify i YouTube! Na szczycie zespół MEJK!
  6. Folk Lady w damskiej odsłonie hitu Akcentu: "Mała Figlarka"! Premiera!
  7. Mega Koliz: Od debiutu po nową muzyczną petardę!
  8. Gwiazdy muzyki disco polo Mig, Roxaok i Spontan na wspólnych wakacjach! Wybrali Wietnam!
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie