2021-09-09T19:00:00+02:00 Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłoś https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller---boys-pokazal-swoja-mame-wygladaja-jak-dwie-krople-wody-fani-disco-polo-nie-maja-watpliwoscijpg.jpg

Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!

Redakcja , 09 Wrzesień 2021  19:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama

Lider zespołu Boys odwiedził swoją rodzicielkę na działce, gdzie czekała na niego masa smakowitych prezentów!

Reklama

Gwiazdor disco polo odwiedził swoją rodzicielkę na działce, gdzie czekała na niego masa smakowitych prezentów!

Zobacz również: Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Zdjęcia na których artyści disco polo pokazują się ze swoimi bliskimi, cieszą się niezwykłym zainteresowaniem fanów. Rodzinne fotki potrafią ich czasami wzruszyć do łez!

Marcin Miller to popularny wokalista disco polo, który wraz ze swoim zespołem Boys od ponad 30 lat cieszy się niebywałą sympatią fanów. Artysta przed trzy dekady swojej kariery wylansował masę hitów, które nuci cała Polska. Kawałki takie jak: “Wolność”, “Szalona”, czy “Najpiękniejsza dziewczyno” trafiły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

Reklama

Marcin Miller jest niezwykle rodzinnym człowiekiem. Gwiazdor disco polo często w mediach opowiada o swojej ukochanej żonie i dorosłych już dzieciach. Artysta niedawno został także dziadkiem. Okazuje się jednak, że jest jeszcze jedna osoba, o której lider grupy Boys myśli niezwykle ciepło!

Uwielbiany gwiazdor disco polo udostępnił w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ze swoją ukochaną mamą! Lider zespołu Boys odwiedził swoją rodzicielkę na działce, gdzie czekała na niego masa smakowitych prezentów! Kobieta zadbała o to, żeby Marcin nie wrócił do domu z pustymi rękoma!

Mama Marcina swoją niezwykłą niespodzianką sprawiła artyście wielką radość. Wózek aż ugina się od ciężaru smakołyków! Znalazły się w nim nie tylko warzywa, ale też przetwory, czy nawet domowa nalewka! 

Reklama

Fani gwiazdora disco polo jednogłośnie stwierdzili, że Marcin i jego mama wyglądają jak dwie krople wody!

“Ale Pan podobny do mamy”

“Jakie podobieństwo!”

“Jaki Pan podobny do mamusi”

Marcin Miller może teraz ze spokojem czekać na zimę. Z takimi zapasami nic mu nie grozi! Kolejny raz sprawdziło się przysłowie, że “nie ma jak u mamy”!

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

Reklama
Plik Marcin-Miller---mama-1.jpg
Plik Marcin-Miller---mama-3.jpg
Plik Marcin-Miller---mama-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Taka jak Ty
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  2. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  3. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  4. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  5. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!
  6. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami