2023-12-08T14:58:00+01:00 Co za fura! Skolim pochwalił się BMW i to w jakim kolorze! Wygląda przepięknie! Skolim, gwiazda muzyki latino, prezentuje swoje luksusowe BMW M4 w wyjątkowym kolorze! https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-fura-skolim-pochwalil-sie-bmw-i-to-w-jakim-kolorze-wyglada-przepiekniejpg.jpg

Co za fura! Skolim pochwalił się BMW i to w jakim kolorze! Wygląda przepięknie!

Autor: Adam Begier , 08 Grudzień 2023  14:58
Co za fura! Skolim pochwalił się BMW i to w jakim kolorze! Wygląda przepięknie!
Źródło zdjęć: facebook.com/SKOLIMoficjalnie

Skolim, gwiazda muzyki latino, prezentuje swoje luksusowe BMW M4 w wyjątkowym kolorze!Reklama

  Reklama

  Konrad Skolimowski, szerzej znany jako Skolim, to nazwisko, które w branży muzycznej brzmi głośno. Jego sukcesy na scenie muzyki latino nie są już dla nikogo niespodzianką. Utwory Skolima, jak chociażby fenomenalny "Wyglądasz idealnie", zdobywają miliony odsłon na YouTube, stając się niekwestionowanymi hitami. Ale czy to wszystko, czym może pochwalić się ten utalentowany artysta?

  Czym jeździ Skolim? Wybrał BMW!

  Niedawno Skolim zaskoczył swoich fanów, prezentując na social mediach swoje odświeżone auto. Luksusowe BMW M4, które w jego wykonaniu zyskało nowe oblicze, jest nie tylko pojazdem, ale także wyrazem osobistego stylu i zamiłowania do detali. Zmiana koloru na unikalne połączenie różu z fioletem i dodatkowy tuning wizualny sprawiają, że auto nabiera indywidualnego charakteru. Co więcej, cena samochodu, wycenianego na około 500 000 złotych, po modyfikacjach zapewne wzrosła znacznie.

  Zarówno na scenie, jak i na ulicy, Skolim demonstruje swój unikalny styl. Jego samochód, będący mieszanką luksusu i osobistej ekspresji, z pewnością przyciąga wzrok i podkreśla niebanalny charakter artysty.

  Skolim - Artysta, Który Przekracza Granice

  Skolim, będąc ikoną muzyki latino, nie ogranicza się jedynie do świata dźwięków. Jego działania w obszarze motoryzacji pokazują, że sukces można świętować na wiele sposobów. Przejawia się to nie tylko w liczbie wyświetleń na YouTube czy koncertach, ale również w codziennych wyborach, jak chociażby wybór samochodu, który staje się rozszerzeniem artystycznej tożsamości.

  Skolim, związany nieodłącznie z muzyką latino i disco, teraz zyskuje także uznanie w świecie motoryzacji dzięki swojemu niepowtarzalnemu BMW M4. Jego podejście do personalizacji i stylu jest odzwierciedleniem trendów w muzyce i modzie samochodowej, co jeszcze bardziej cementuje jego status jako wszechstronnego artysty. Zapraszamy do śledzenia kolejnych kroków Skolima zarówno w muzyce, jak i poza nią, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie sztuki i motoryzacji.

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Skolim-BMW-1.jpg
  Plik Skolim-BMW-9.jpg
  Plik Skolim-BMW-8.jpg
  Plik Skolim-BMW-7.jpg
  Plik Skolim-BMW-6.jpg
  Plik Skolim-BMW-5.jpg
  Plik Skolim-BMW-4.jpg
  Plik Skolim-BMW-3.jpg
  Plik Skolim-BMW-2.jpg
  Reklama

  SKOLIM - Co w Tobie jest

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  2. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa
  3. Klaudia Zielińska w studio z Detmim! Mamy przedpremierę! Posłuchaj jako pierwszy!
  4. Wesele Daniela Martyniuka i Faustyny owiane wielką tajemnicą? Wielka impreza! Na weselu będą gwiazdy disco polo i nie tylko?
  5. Następny hit na horyzoncie? Gorąca premiera: Subacik prezentuje nowość pt. 'Gorąca'
  6. Nowy hit LaViola 'Przyjdzie taki dzień' - taneczna produkcja z porywającym teledyskiem
  7. Diadem ponownie na szczycie! Ich najnowszy hit 'Z Tobą' zdobywa uznanie!
  8. Ben Vito wraca z nowym hitem? Wizyta w studio zapowiada kolejny przebój

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie