2023-09-04T18:52:00+02:00 Co naprawdę stało się na koncercie DiscoBoys? Nikt nie przyszedł?! Zobaczcie nagranie! DiscoBoys w centrum kontrowersji! Sprawdź prawdziwą historię ich koncertu https://disco-polo.info/uploads/news/co-naprawde-stalo-sie-na-koncercie-discoboys-nikt-nie-przyszedl-zobaczcie-nagraniejpg.jpg

Co naprawdę stało się na koncercie DiscoBoys? Nikt nie przyszedł?! Zobaczcie nagranie!

Autor: Adam Begier , 04 Wrzesień 2023  18:52
Co naprawdę stało się na koncercie DiscoBoys? Nikt nie przyszedł?! Zobaczcie nagranie!
Źródło zdjęć: facebook.com/discoboyspolska

DiscoBoys w centrum kontrowersji! Sprawdź prawdziwą historię ich koncertuReklama

  Reklama

  Współczesna muzyka disco polo w Polsce ewoluowała i rozwinęła się w niesamowity sposób. A jeśli jest jednym zespołem, który zdecydowanie zaznaczył swoją obecność w tym gatunku, to na pewno DiscoBoys. W ciągu ostatnich lat zdobyli oni olbrzymią popularność dzięki swoim przebojom i energetycznym występom. Ale co stało się podczas ich jednego z ostatnich koncertów wakacji 2023 roku?

  Kulisy informacji o pustkach na koncercie disco polo

  Media zawsze będą szukały sensacji. Gdy słyszeliśmy o tym, że na koncert DiscoBoys przyszło jedynie 15 osób, wszyscy byliśmy zszokowani. Jak to możliwe, że jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce gra dla tak małej publiczności? Ale jak się okazało, rzeczywistość była zupełnie inna.

  Lider zespołu, Kamil Kossakowski, skomentował tę sytuację w prosty sposób: „Nie ma ludzi, może z 15 osób jest”. Ale co dokładnie miał na myśli? Czy chodziło o pewien konkretny moment przed koncertem. Czy może był to ironiczny komentarz na temat oczekiwań mediów?

  Prawda o koncercie DiscoBoys

  DiscoBoys w ciągu trzech dni zagrali aż sześć koncertów. Każdy z nich był pełen energii, radości i, oczywiście, pełnych sal fanów, którzy przychodzili słuchać ich ulubionych przebojów. Utwory takie jak „Zarąbista blondi”, „Wakacje” i „After” rozbrzmiewały z głośników, a publiczność reagowała na nie z nieukrywanym entuzjazmem. Oczywiście na każdym koncercie zespołu DiscoBoys były tłumy co możecie zobaczyć na nagraniu!

  Disco polo - więcej niż tylko muzyka

  Zespół DiscoBoys pokazał, że disco polo to nie tylko proste rytmy i chwytliwe refreny. To przede wszystkim muzyka pełna radości, miłości i zabawy. To muzyka, która łączy ludzi, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia. I nawet jeśli przez chwilę wydawało się, że zespół stracił swoją popularność, prawda okazała się zupełnie inna.

  Reklama

  DiscoBoys - After

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk i Jego nieśmiertelny Hit - "Sonet dla Miłości": idealny wybór na walentynki
  2. "Ciao Amore" - Gorąca biesiadna nowość od Piotra Olszewskiego! To strzał w 10?!
  3. HOT! Angelika Żmijewska z zespołu Topky rozpala wyobraźnię: Zobacz jej mega ponętny urodzinowy strój!
  4. "Ś.P. Disco polo .." - nowy teledysk gwiazdy disco polo szokuje!
  5. Odkryj nowe oblicze legendy disco polo! Bobi i jego "Najpiękniejsze oczy" w klubowej wersji!
  6. PILNE! Krok od tragedii! Groźny wypadek wokalisty disco polo! Zderzenie z 300-kilogramowym łosiem! Zobaczcie zdjęcia z miejsca wypadku!
  7. Kiedy Koncert Disco Polo? Lista wydarzeń!
  8. Iness zdradziła wielką tajemnice - ma siostrę truckerkę! Są jak dwie krople wody?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie