2021-10-12T18:14:00+02:00 Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci za https://disco-polo.info/uploads/news/marcin-miller-przypomnial-swoj-zapomniany-utwor-disco-polo-do-tej-pory-znali-go-tylko-nielicznijpg.jpg

Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!

Redakcja , 12 Październik 2021  18:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Po prawie 15 latach od premiery utworu znalazł się fan disco polo, który postanowił przywrócić pamięć o tym kawałku

Reklama

Po prawie 15 latach od premiery utworu znalazł się fan disco polo, który postanowił przywrócić pamięć o tym niezwykłym kawałku!

Zobacz również: Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!

Piosenki Marcina Millera są jak wino, im starsze tym lepsze. Udowodnił to jeden z wiernych fanów grupy Boys, który wyciągnął z muzycznego archiwum gwiazdora disco polo naprawdę zapomniany kawałek!

Marcin Miller to uwielbiany gwiazdor legendarnej formacji Boys. Artysta disco polo przez trzy dekady swojej działalności artystycznej stworzył setki utworów, które stały się wielkimi przebojami. Kawałki takie jak: “Szalona”, “Wolność”, czy “Chłop z Mazur” na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Reklama

Każdy wierny fan zespołu Boys zna na pamięć wszystkie kawałki swojej ukochanej grupy disco polo. Wśród naprawdę pokaźnej dyskografii Marcina Millera są jednak i takie piosenki, które obecnie są już nieco zapomniane, a pamięć o nich dawno przeminęła. Tak jest w przypadku utworu “Jesteś, a nie ma Cię”, który znalazł się na płycie “Na lajcie” nagranej w 2007 roku. Numer nigdy nie posiadał teledysku, a znali go jedynie nabywcy tego krążka.

Po prawie 15 latach od premiery utworu znalazł się fan disco polo, który postanowił przywrócić pamięć o tym kawałku. Chłopak własnym sumptem zrealizował teledysk, który właśnie znalazł się na kanale Marcina Millera na YouTube! To naprawdę wielka niespodzianka!

Amatorski klip znalazł uznanie fanów zespołu Boys, którzy ocenili produkcję bardzo pozytywnie.

Reklama

“Bardzo ładna całość”

“Jak na fanowski clip nawet spoko"

“Super teledysk Marcin, jak zwykle zaskakujesz”

Zapomniany utwór gwiazdora disco polo dzięki niezwykłemu teledyskowi ma szansę dotrzeć do nowego grona odbiorców, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji się z nim zapoznać. To może być zupełnie nowy hit na koncie uwielbianej formacji Boys!

Zobacz również: 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Boys - Jesteś a nie ma Cię
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Małgorzata Grabda – Camasutra sama w łóżku! Gorące foto pięknej gwiazdy disco polo rozpaliło zmysły fanów!
  2. Ślub w tajemnicy?! Popularna wokalistka disco polo powiedziała 'Tak'! Gwiazda pokazała ślubne zdjęcia!
  3. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  4. Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!
  5. Zniewalająco urocza wokalistka disco polo odsłoniła piękne ciało! Wygląda jak prawdziwa modelka!
  6. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  7. Przepiękna gwiazda disco polo cała w czerwieni! Uwagę zwracają jej zgrabne nogi i stopy!
  8. Popularna wokalistka disco polo przeszła obłędną metamorfozę! Jak teraz wygląda gwiazda?! Fani zachywceni
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami