Reklama
Polecamy


Reklama

"Co jest grane? Masz nalane?" - zaskakująca premiera od Jagody i Brylanta!

2019-03-24T15:32:00+01:00 "Co jest grane? Masz nalane?" - zaskakująca premiera od Jagody i Brylanta! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/co-jest-grane-masz-nalane-zaskakujaca-premiera-od-jagody-i-brylanta-1553435189.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

"Przez całą noc, aż po świt. Tańczyć będziemy i pić"

Reklama

W muzyce disco polo nie brakuje premier. Codziennie w branży pojawia się nowa propozycja, która w szybkim tempie podbija serca fanów dobrej, tanecznej muzyki. Tym razem nowość zaprezentował duet Jagoda & Brylant, czyli Agnieszka Mortka oraz jej brat Przemek Mortka 

Zobacz również: Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO

Nowa propozycja, która jest już dostępna na disco-polo.info to teledysk do piosenki pt. "Co jest grane". Lekko kontrowersyjny tekst piosenki może oczarować fanów dobrej zabawy. Osoby słuchające disco polo z pewnością się ucieszą, że muzyka powoduje, że nóżka sama chodzi, a to oznacza, że utwór doskonale odnajdzie się na różnego rodzaju imprezach.

Dynamiczny teledysk z motywem wesela idealnie pasuje do tekstu piosenki - "Przez całą noc, aż po świt Tańczyć będziemy i pić". Całość prezentuje się niezwykle ciekawie. Za realizację teledysku odpowiada firma Faster Media.

Zapraszamy do oglądania i oceny teledysku Jagody i Brylanta pt. "Co jest grane"!

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  2. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  3. Doda inspiracją dla gwiazd disco polo?! Nowy numer hula w sieci! ZOBACZCIE VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.