Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-19T17:10:00+01:00 Spędź święta Bożego Narodzenia i Sylwestra z gwiazdami disco polo! Telewizja Polo Tv wyszła naprzeciw oc https://disco-polo.info/uploads/news/cieszmy-sie-swietami-sylwestrem-i-nowy-rokiem-razem-z-gwiazdami-disco-zostajac-w-domu-z-polo-tvjpg.jpg
Reklama

Spędź święta Bożego Narodzenia i Sylwestra z gwiazdami disco polo! Telewizja Polo Tv wyszła naprzeciw oczekiwaniom Polaków!

Redakcja , 19 Grudzień 2020  17:10
Spędź święta Bożego Narodzenia i Sylwestra z gwiazdami disco polo! Telewizja Polo Tv wyszła naprzeciw oczekiwaniom Polaków!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Święta z Polo TV to magiczny czas. Spędź te święta z artystami muzyki disco polo

Reklama

Tradycyjnie oprócz koncertów kolęd oraz Największego domowego disco party w Sylwestra w tym roku świąteczny czas umilą widzom wyjątkowe premierowe jubileusze Czadomana, Andre i zespołu After Party.

Zobacz również: Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!

Święta z Polo TV to magiczny czas. Już w Wigilię przez cały dzień na antenie Polo TV królować będzie świąteczna muzyka. Od 16.00 tradycyjnie rozpocznie się wieczór kolęd (m.in.: Święta z Radkiem Liszewskim- Weekend, Hej kolęda, Święta z gwiazdami disco-polo). Pierwszy Dzień Świąt to świąteczne edycje ulubionych programów Polo TV (Norbert na weekend i I love disco), ale przede wszystkim wielkie jubileusze gwiazd. Premierowo Jubileusz 5 lat Czadomana oraz Koncert 25 lat disco-polo i 25 lat zespołu Akcent. W Drugi Dzień Świąt kontynuujemy wielkie jubileusze. O godzinie 16.00 premierowo 10-lecie zespołu Andre oraz jubileusze zespołów Boys i Classic

W Sylwestra oprócz wyjątkowych wydań programów znanych z anteny Polo TV od 19.30 wyjątkowy sylwester na wyjątkowy czas- Największe domowe disco party. Tylko w Polo TV największe hity, przebojowi artyści i nieoczekiwani goście! W programie zostaną wykorzystania m.in. nagrania koncertowych występów gwiazd disco z kilku ostatnich edycji Łódź Disco Fest.

Zobacz również: Twórcy „Toksyny” z kolejną produkcją. Fani disco polo będą zachwyceni!

Nowy rok powitamy z jubileuszowym hukiem… telewizja Polo TV zaczynamy świętować 10. urodziny! Na dobry początek nowy program- Disco Weekend. Zaskakujący program w którym prezenterka Polo TV Edyta Folwarska zmierzy się z niecodziennymi zadaniami i najlepsza muzyką disco. A tuż po nim kolejny premierowy jubileusz. O 18.30- 10 lat zespołu After Party.

Reklama
Zobacz materiał wideo: Cieszmy się Świętami, Sylwestrem i Nowy Rokiem razem z gwiazdami disco zostając w domu z Polo TV.
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo zwróciła się z osobistym pytaniem do fanów! Pójdzie do piekła za swoją ciekawość?
  2. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!
  3. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  4. Ogromne problemy w świecie disco polo! Znany zespół padł ofiarą ataku!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej