Reklama
Polecamy


Reklama

Ciepły obiad na środku jeziora? Wokalistę disco polo stać na takie luksusy?!

2020-05-12T10:30:00+02:00 Ciepły obiad na środku jeziora? Wokalistę disco polo stać na takie luksusy?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/cieple-obiady-na-srodku-jeziora-ktora-gwiazde-disco-polo-stac-na-takie-luksusy-1588773530.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/JokerDisco
Reklama


Życie gwiazd

Jeziorna przestrzeń, zieleń i uspokajająca cisza. Takie warunki nie są idealne jedynie do zjedzenia obiadu

Reklama

Każdy artysta disco polo oprócz muzyki i sceny, ma jakąś inną pasję - twórczość lub czynność, która odpręża i pozwala na odpoczynek.

Zobacz również: Ta fryzura należy do wokalistki disco polo! Nie można oderwać od niej wzroku!

Okazuje się, że jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki tanecznej, Piotr Koczocik, którego znamy pod pseudonimem Joker, miłuje wielogodzinne spędzanie czasu z wędką w dłoni. Niestraszne mu nocowanie w namiotach, przebywanie w zimnej wodzie czy brak dostępu do tradycyjnej toalety.

Artysta z dumą prezentuje swoje wodne zdobycze i chętnie dzieli się z fanami każdym etapem takiej wyprawy. Wokalista z pewnością oddany jest swojej pasji. Jedyne co zadziwia, to fakt, że tak wyborny i zaangażowany wędkarz nie raczy się wcale rybami, a zwykłym mięsnym obiadem. Wokalista wrzucił do sieci zdjęcie, na którym widać dość typowy polski obiad.

Najbardziej czarujące jednak jest otoczenie, jakie do konsumpcji dobrał gwiazdor. Jeziorna przestrzeń, zieleń i uspokajająca cisza. Takie warunki nie są idealne jedynie do zjedzenia obiadu...tu przede wszystkim można doznać muzycznego oświecenia i wrócić do domu z głową pełną pomysłów na discopolowy hit!

Zobacz również: Ta fryzura należy do wokalistki disco polo! Nie można oderwać od niej wzroku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  2. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  3. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.