Reklama
Polecamy


Reklama

Ciechocinek oczarowany grupą Akcent?! Zobaczcie jak zespół zaprezentował się pod Tężniami| VIDEO

2018-05-05T08:06:00+02:00 Ciechocinek oczarowany grupą Akcent?! Zobaczcie jak zespół zaprezentował się pod Tężniami| VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/ciechocinek-oczarowany-grupa-akcent-zobaczcie-jak-zespol-zaprezentowal-sie-pod-tezniami-video-1525473383.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Koncert

Melodyjne piosenki i niebywały styl bycia formacji Akcent wzbudził ogromne zainteresowanie

Reklama

Zenon Martyniuk wspólnie z formacją Akcent pojawił się 1 maja w Ciechocinku, gdzie odbywał się m.in. Piknik Rodzinny rozpoczynający sezon kuracyjny. Artysta swoim występem zakończył cykl wcześniejszych koncertów i tym samym zagwarantował przybyłym pod tężnie mnóstwo pięknych melodii na dobranoc.

Jedną z nich była najnowsza produkcja grupy Akcent pt. "Zaczarowana Wyspa", która jest piosenką o spełnianiu marzeń. Bardzo nastrojowy, zarazem wpadający w ucho utwór spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród przybyłych. Publiczność chętnie integrowała się z zespołem.

Kilka tysięcy falujących pod sceną osób robi wrażenie. Zobaczcie materiał z rozśpiewanego Ciechocinka 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki przebój Dawida Narożnego w nowej odsłonie! Cała Polska pokocha tą wersję!
  2. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  3. Wyjątkowy duet gwiazd disco polo! Tym projektem podbijają Polskę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.