Reklama


Reklama

Chwila szczerości w życiu Marcina Siegieńczuka! I wszystko jasne!

2019-10-27T10:00:00+01:00 Chwila szczerości w życiu Marcina Siegieńczuka! I wszystko jasne! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/chwile-szczerosci-w-zyciu-marcina-siegienczuka-1571919932.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcin_siegienczuk/
Reklama


Ogólna

Jest ikoną muzyki disco polo. Czy to zwalnia go z rodzicielstwa? Nic bardziej mylnego. Wokalista odbył ostatnio rozmowę ze swoim synem

Reklama

Każdy ojciec wie, jak ważne są rozmowy z dorastającym synem. W końcu nikt tak nie zrozumie syna jak ojciec, który chce dla niego jak najlepiej, Marcin Siegieńczuk, to jeden z bardziej legendarnych wykonawców muzyki disco polo. Ostatnio wokalista zdecydował się na męskie rozmowy! 

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!

Marcin Siegieńczuk w branży jest doskonale znany z takich utworów, jak „Zapomnieć muszę o Tobie” , Jak na imię ta dziewczyna ma” , „Wielkie jaja” , a także „Tak się bawi szlachta”. Artysta słynie również przede wszystkim z dojrzałych i treściwych treści. Czy takie też przekazuje swojemu synowi?

Wokalista udostępnił w sieci zdjęcie ze swoim dzieckiem. Opis nie pozostawił złudzeń

- Męskie rozmowy. Ojciec i syn - Pozdrawiamy., napisał Siegieńczuk. Życie artysty wymaga bardzo dużo wyrzeczeń i częsty brak czasu na cokolwiek, jednak Marcin łamie ten stereotyp. 

Artysta disco polo nie zapomina, iż w życiu najważniejsza jest rodzina. 

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Swoją drogą są podobni do siebie, prawda?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  3. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.