Reklama


Reklama

Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję!

2020-09-26T13:29:00+02:00 Chiny bawią się przy hitach disco polo! Camasutra podbija Azję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/chiny-bawia-sie-przy-hitach-disco-polo-camasutra-podbija-azje-1600868514.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

jak zapewniał rezydent klubu, ten utwór disco polo jest tam numerem jeden, co oznacza, że żadna impreza nie może odbyć się bez tego kawałka

Reklama

Może się wydawać, że lokalne kariery naszych rodzimych gwiazd disco polo, nie sięgają dalej niż granica Europy! Okazuje się jednak, że nie tylko zespół Bayer Full dotarł dużo dalej!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!

W internecie, dzięki uprzejmości urzędującego tam Dj-a, pojawiło się nagranie z popularnej w Chinach dyskoteki, w której bawią się tysiące klubowiczów! Ku zaskoczeniu wszystkich, cała sala skakała i tańczyła przy dźwiękach blond piękności i jednej z najjaśniejszych gwiazd disco show biznesu - Małgorzaty Główki, znanej nam liderki grupy Camasutra!

Jej znakomity materiał muzyczny, od zawsze porywał parkiety! Idolka dokładnie wie jak stworzyć hit „dancefloru” i za każdym razem właśnie tak się dzieje! Nasi azjatyccy koledzy świetnie bawili się przy hicie pt. „Tego chcesz” i jak zapewniał rezydent klubu, ten utwór jest tam numerem jeden, co oznacza, że żadna impreza nie może odbyć się bez tego kawałka!

Życzymy całemu zespołowi Camasutra, by to nagranie już wkrótce przerodziło się w zaproszenie na koncert, a potem w międzynarodową karierę.

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  2. Kolejny wokalista disco polo zarażony wirusem! Liczba zakażeń niestety wciąż rośnie!
  3. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.