2020-01-28T21:43:00+01:00 Burza w sieci! Gwiazdor muzyki disco polo ostro wkurwio**! Co trzeba być za ku**ą! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/gwiazda-muzyki-disco-polo-wkurwio-co-trzeba-byc-za-kua-1580243034.jpg

Burza w sieci! Gwiazdor muzyki disco polo ostro wkurwio**! Co trzeba być za ku**ą!

Redakcja , 28 Styczeń 2020  21:43

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Burza w sieci! Gwiazdor muzyki disco polo ostro wkurwio**! Co trzeba być za ku**ą!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Niektórzy ludzie nie cofną się w życiu przed niczym! Ta sytuacja wzbudziła w popularnej gwieździe disco polo ogromny gniew i oburzenie

Reklama

Sytuacja, jaka zaistniała w sieci wzbudziła uzasadniony gniew i oburzenie u znanego wokalisty disco polo. Bartek z zespołu D-Bomb nie może się pozbierać. Okazuje się, że niektórzy ludzie nie cofną się w życiu przed niczym. 

Zobacz również: Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!

Wydawać by się mogło, że niektóre czynności są tak nieetyczne, że normalny człowiek nie byłby w stanie dopuścić się do takich czynów, jak widać – życie potrafi zaskoczyć. Uwielbiany wokalista disco polo, który jest wszystkim dobrze znany między innymi z takich przebojów, jak „O Ela, Ela” , „Do końca naszych dni” czy też „Oczy pełne łez” padł ofiarą oszusta?!

Bartek z formacji D-Bomb słynie z tego, że jest bardzo szczery, ale i otwarty. Artysta prywatnie nie wychodzi przed szereg i się nie wywyższa, a mimo to spotkała go bardzo nieprzyjemna sytuacja. Ktoś, odważył się sprzedać dla swoich korzyści materialnych płytę, którą jak przyznał Bartek otrzymał za darmo

- Co trzeba być za k**ą, żeby dostać płytę za darmo w dobrej wierze i teraz zarabiać na niej na Allegro. Gdyby to byla aukcja Charytatywna to jak najbardziej ale nie tak. Nie polecam tego sprzedawcy i nie kupujcie, proszę - napisał lider zespołu DBomb, Bartek Padyasek!

Na szczęście artysta ma wokół siebie prawdziwych i wiernych fanów, którzy wskoczyliby za nim w ogień i zawsze może liczyć na ich wsparcie.

Widzieliście kiedykolwiek tak bezczelne licytacje w sieci?

Zobacz również: Prześliczne dziewczyny ze Szpilek zapozowały w krótkich miniówkach! 'Wow ale piękności!' - komentują fani disco polo!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  2. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  3. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!
  4. Wzruszające wyznanie miłości gwiazdora disco polo! Niesamowite nagranie Marty i Janusza Konopli
  5. Śliczna gwiazdeczka disco polo kusi imponującym biustem! Gorące zdjęcia znanej gwiazdy!
  6. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami