2017-10-05T17:01:00+02:00 Braxton kręcił teledysk! "Będzie ok"? Artysta poleciał do Grecji, aby nakręcić teledysk do swojej produkcji. Nowość okaże się przebojem? Dowiemy się niebawem. https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/braxton-krecil-teledysk-bedzie-ok-1507148149.jpg Disco-Polo.info

Braxton kręcił teledysk! "Będzie ok"?


Autor: Goliat, 05 Październik 2017  17:01
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Artysta poleciał do Grecji, aby nakręcić teledysk do swojej produkcji. Nowość okaże się przebojem? Dowiemy się niebawem.

Braxton kręcił teledysk! "Będzie ok"?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zaśpiewała „Za Góralem Chodzę” i poruszyła serca – Agnieszka i Kogiel Mogiel z folkową nowością lata 2025
  2. Playboys – Nie będę błagał: jeden z najdroższych klipów w historii zespołu! Zobacz przedpremierę!
  3. Weekend zagra wielki koncert na dożynkach w Szczytnikach. Zaplanowano wyjątkowe atrakcje
Reklama

Instagram, facebook i wiele innych serwisów społecznościowych obfituje ostatnio wieloma gorącymi fotkami z wakacji. Także wśród artystów disco polo jest wielu podróżników korzystających z uroków atrakcji i przyrody na całym świecie.

Grecja tego roku to kraj upodobany przez artystów Disco Polo. Tego poniedziałku bowiem do Aten wyruszył zespół Piękni i Młodzi. Grupa zaplanowała tam plener do swojego wideoklipu. Nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie fakt, że gdzieś w wysoko powietrzu mijali się pewnie ze znanym prezenterem Arkiem Braxtonem - bo tam bowiem przed tygodniem bawił się i pracował artysta. Wyspa Thassos, która należy do Grecji była celem podróży prezentera w którego karierze następują liczne - dobre zmiany. Innymi słowy Arek zachęca wszystkich do tego by śmiało stwierdzić, że „jest ok” a są to tytułowe słowa utworu który wzbudził ostatnimi czasy spore zainteresowanie.


Ponad tydzień temu prezenter uprzedził bowiem swoich kolegów i koleżankę z branży i wylądował na mitycznych wyspach Grecji. Limenaria to miasteczko w którym artysta zagościł w apartamencie w malowniczej scenerii egzotycznych palm, drzewek piniowych oraz rażącego po oczach kolorem turkusu morza.

Wszyscy znamy Arka oraz fakt, że jego temperament nie pozwala usiedzieć w miejscu, stąd wraz z przyjaciółmi i najbliższymi z którymi przebywał na wczasach częstym miejscem pobytu było miasto Limenas - stolica wyspy z malowniczymi uliczkami, morską promenadą i tawernami.


Każdy by pomyślał, że „taki to pożyje”. Nic bardziej mylnego. Wczasy, kąpiele morskie i słoneczne, regionalne potrawy i zwiedzanie to tylko jedna ze stron medalu.  Drugą natomiast okazała się praca nad częścią zdjęć do wideoklipu „Jest Ok”


Uroki egzotycznej wyspy z pewnością są strzałem w dziesiątkę przy takiej produkcji i taki też Artysta wykorzysta w swojej muzycznej produkcji. Nie wszystko co się działo na planie zdradza nam artysta.


„Chciałbym pozostawić dla widzów niespodziankę. Będzie to z pewnością po części pamiątka z wakacji ale na resztę trzeba chwilkę poczekać”- mówi Arek Braxton, wzbudzając tym samym i nasze zainteresowanie.

Przyjemne z pożytecznym. Jak to się stało?
A to bardzo proste. Aktywny i kontaktowy prezenter ma zwolenników wszędzie, także w Grecji. Tam pod koniec sezonu turystycznego na parkiet jednej z dyskotek trafił utwór „Jest Ok” Ku zadowoleniu miejscowego DJ’a pochodzącego z Polski utwór spotkał się z entuzjazmem i bardzo dobrą zabawą. Nie można było zareagować inaczej i zaproponować artysty tam gdzie cieszył się takim przyjęciem.


W podróż Prezenter zabrał najbliższych - małżonkę Edytę i syna Miłosza, oraz przyjaciół i tu ktoś kogo także znacie. Łukasz Worobel -artysta, tekściarz, wokalista (Ambu-Lans/ Floow) a przede wszystkim przyjaciel Arka jego rodziny i najbliższych.


Nie od dzisiaj obu artystom współpracuje się dobrze a więc i zabawa podczas takich wakacji musiała być przednia.

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 05 Październik 2017  17:01

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Kordian zaśpiewał „Zawsze tam gdzie Ty” Lady Pank
  2. Playboys – Nie będę błagał: jeden z najdroższych klipów w historii zespołu! Zobacz przedpremierę!
  3. Sławomir i Kajra z nowym projektem „Syrenka”. Premiera dokładnie w rocznicę Powstania Warszawskiego
  4. Super duet na scenie! Dawid Narożny i żona poruszyli fanów utworem „Przytul mnie jak dawniej”
  5. Paulina Basa z nowością na lato! Fani chętnie słuchają utworu „Łajdak” i komentują teledysk
  6. „Nie liczę godzin i lat” powraca w stylu slap house – Mistrz Pierwszego Planu serwuje nowość na lato 2025
  7. Danuta Martyniuk zachwyca na pomoście w czerwonej sukni. 58-latka odsłoniła nogę i podbiła serca internautów
  8. „Nie zmieniaj się” podbija lato 2025 – nowa piosenka zespołu Avangarde z osobistym przesłaniem
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły