Reklama
Polecamy


Reklama

Boys - Inna dziewczyna w zupełnie nowej wersji! | Premiera

2018-06-14T14:00:00+02:00 Boys - Inna dziewczyna w zupełnie nowej wersji! | Premiera https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/boys-inna-dziewczyna-w-zupelnie-nowej-wersji-premiera-1528976314.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Grupa Boys nie przestaje zaskakiwać swoich fanów!

Reklama

Wydany w 1992 roku na kasecie "Usłysz wołanie" utwór pt. "Inna dziewczyna" doczekał się odświeżonej wersji. Dziś na łamach naszego serwisu pojawiła się premiera od formacji Boys.

Za realizację remixu odpowiada Peter Sky, który współpracuje z wieloma gwiazdami muzyki disco polo. Nowa wersją utworu formacji Boys jest utrzymana w klimacie lat 90.

Koniecznie posłuchajcie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artyści disco polo zjednoczeni w szczytnym celu! Organizują koncert dla potrzebującego!
  2. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!
  3. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.