2021-05-09T09:18:00+02:00 Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia! https://disco-polo.info/uploads/news/bolesna-porazka-magdaleny-naroznej-fani-disco-polo-nie-kryja-oburzeniajpg.jpg

Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!

Redakcja , 09 Maj 2021  09:18
Bolesna porażka Magdaleny Narożnej?! Fani disco polo nie kryją oburzenia!
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Magda Narożna poczuła smak porażki?! Fani gwiazdy oburzeni


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W życiu nie zawsze się wygrywa. Czasami trzeba znieść gorzki smak porażki. Za nami dziewiąty, przedostatni odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po jego emisji, fani byli w gotowości, by otwierać szampana i świętować kolejny sukces Magdaleny Narożenej. Niestety rzeczywistość okazała się okrutna dla popularnej gwiazdy disco polo!

Zobacz również: Halina Jaksa z programu Sanatorium Miłości w produkcji disco polo! 'Żono przysięgam Ci' stanie się hitem 2022 roku?!

Reklama

MAGDA NAROŻNA NIE DOSTAŁA SIĘ DO FINAŁU 

To był już ostatni odcinek popularnego programu Polsatu przed wielkim finałem. Odcinek kluczowy, bowiem to właśnie w nim wyłoniono czworo zwycięzców, którzy już za tydzień powalczą o główną wygraną.

Niestety w gronie finalistów fani nie zobaczą Magdaleny Narożnej! Artystka disco polo zebrała zbyt małą ilość punktów, żeby móc pojawić się w wielkim finale. W ostatecznej klasyfikacji Magda zajęła szóste miejsce. Warto jednak dodać, że gwiazda Pięknych i Młodych zdobytymi punktami wyprzedziła Annę Marię Sieklucką i Piotra Gawron-Jedlikowskiego.

W finałowym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawią się natomiast: Maja Hyży, Michał Meyer, Lesław Żurek i Paweł Góral.

Powinna zwyciężyć Magda Narożna albo Piotr Gawron Jedlikowski. Rozczarowałem się punktacją jury. No ale cóż trzeba się pogodzić i gratuluje finalistom że jesteście w Wielkim Finale TTBZ

Byłaś genialna! 

Reklama

GWIAZDA WIELOKROTNIE POKAZAŁA SWÓJ TALENT 

Poprzednią edycję programu "Twoja Twarz Brzmi znajmomo" wygrał popularny Czadoman. Fani liczyli, że Magda Narożna powtórzy sukces słynnego gwiazdora. Niestety to się nie udało! Mimo braku zwycięstwa Magda wieloktornie pokazała swój talent i umiejętność wcielania się w inne osoby. Czy gwiazda wykorzysta te doświadczenia tworząc kolejne produkcje z zespołem Piękni i Młodzi?

Zobacz również: Wielki dylemat znanych artystek disco polo! Śliczne gwiazdy proszą o wsparcie swoich fanów!

Reklama

Magdalena Narożna jako Paradisio - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Magdalena Narożna jako Paradisio - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Wyjątkowa niespodzianka dla fanów Marcina Millera BOYS! Na NOWOŚĆ okaże się wielkim hitem 2022 roku?!
  2. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  3. Ten zespół disco polo zdeklasuje konkurencje i zdobędzie listy przebojów? Nowość 'Nie ma spania' robi już furorę w sieci!
  4. Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!
  5. Znani artyści odświeżyli swój wielki przebój disco polo! Fani komentują - 'To prawdziwy Sztos'!
  6. Zdolny wokalista sięgnął po klasykę gatunku disco polo! Ten utwór ponad 25 lat temu nuciła cała Polska!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!
  8. Znana wokalistka disco polo założyła koronkowe body i rajstopy we wzorki! Gorący widok gwiazdy rozpalił fanów! W sieci lawina komentarzy

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami