2023-03-13T13:29:00+01:00 Bogdan Borowski obchodzi jubileusz 30-lecia na scenie! Fani disco polo w szoku - co czeka ich na wyjątkowej t Bogdan Borowski, współzałożyciel zespołu Milano, obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej na polskiej scenie disco polo. Artysta planuje wyjątkową trasę koncertową, https://disco-polo.info/uploads/news/bogdan-borowski-obchodzi-jubileusz-30-lecia-na-scenie-fani-disco-polo-w-szoku---co-czeka-ich-na-wyjatkowej-trasie-koncertowej-2jpg.jpg Disco-Polo.info

Bogdan Borowski obchodzi jubileusz 30-lecia na scenie! Fani disco polo w szoku - co czeka ich na wyjątkowej trasie koncertowej?


Bogdan Borowski, współzałożyciel zespołu Milano, obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej na polskiej scenie disco polo. Artysta planuje wyjątkową trasę koncertową, na której zaśpiewa największe przeboje zespołu oraz swoje solowe utwory. Czy fani disco polo mogą się spodziewać niespodzianek?

Autor: Goliat, 13 Marzec 2023  13:29
Źródło zdjęć: facebook.com/bogdan.borowski.940
Bogdan Borowski obchodzi jubileusz 30-lecia na scenie! Fani disco polo w szoku - co czeka ich na wyjątkowej trasie koncertowej?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Detmi powraca z hukiem! Nowy hit "9 żyć" podbije tegoroczne lato? Fani "Kolejna petarda"
 2. Gwiazdor disco polo zaskakuje! Balladowa wersja hitu 'Chyba że z Tobą' podbija internet!
 3. Natalia Adamczewska, Młoda z "Farmy" na urodzinach Renii Zobaczcie zdjęcia gwiazdy disco| GALERIA
Reklama

  Bogdan Borowski to postać, która nie potrzebuje przedstawienia. Jego nazwisko kojarzy się z niezapomnianymi przebojami zespołu Milano oraz solową karierą, która rozpoczęła się na dobre w 1993 roku. Teraz, artysta świętuje 30 lat na scenie i planuje wyjątkową trasę koncertową.

  Milano - zespół, który na zawsze zapisał się w historii polskiej muzyki

  Zobacz również: Czarli powraca z nowym hitem - "Słodka czika"! Premiera!

  Zespół Milano to legendarny zespół, którego założycielem był Bogdan Borowski, wraz z bratem Andrzejem Borowskim oraz Tomaszem Sidorukiem. Grupa powstała w 1993 roku, a już rok później zdobyła ogromną popularność dzięki hitom takim jak „Jasnowłosa” czy „Dla nas”. Milano szybko stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Polsce i nie tylko.

  Bogdan Borowski urodził się w 1972 roku, a jego kariera muzyczna rozpoczęła się już w wieku 21 lat. Wokalista szybko stał się jedną z największych gwiazd polskiej sceny disco polo, a jego charakterystyczny głos przyciągał tłumy fanów na koncertach. Po powstaniu zespołu Milano, Borowski razem z bratem wyjechał do USA, gdzie kontynuowali swoją działalność muzyczną.

  Powrót na polską scenę - Bogadan Borowskiego

  Po ponad 10 latach pobytu za granicą, Bogdan Borowski wrócił do Polski i założył zespół Milano Oryginal. Mimo że grupa szybko zdobyła popularność, to jednak to solowa kariera wokalisty przyniosła mu największy sukces. W 2015 roku Borowski rozpoczął karierę pod swoim imieniem i nazwiskiem i od tego czasu regularnie publikuje nowe utwory.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Jubileusz 30-lecia na scenie

  W 2023 roku Bogdan Borowski obchodzi jubileusz 30-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji planuje wyjątkową trasę koncertową, podczas której zaśpiewa swoje największe przeboje. Fani już teraz zacierają ręce na myśl o możliwości zobaczenia swojego idola na żywo.

  Milano i Bogdan Borowski - sentyment do lat 90-tych

  Dla tysięcy fanów zespołu Milano oraz Bogdana Borowskiego, ich muzyka towarzyszyła przez lata i pozostawiła niezatarte wspomnienia. Przeboje takie jak „O Tobie kochana” czy „Jasnowłosa” do dziś cieszą się nieustającą popularnością, a ich teksty i melodie wciąż poruszają serca słuchaczy. 

  Co czeka fanów na trasie koncertowej Bogdana Borowskiego?

  Trasa koncertowa z okazji 30-lecia pracy artystycznej Bogdana Borowskiego zapowiada się wyjątkowo. Bogdan Borowski jest jedną z najważniejszych postaci na polskiej scenie disco polo. Jego niezapomniane przeboje wciąż cieszą się popularnością, a solowa kariera artysty rozwija się z każdym rokiem coraz bardziej. Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej to wyjątkowa okazja, by uhonorować osiągnięcia tego wybitnego artysty i cieszyć się jego muzyką na żywo podczas wyjątkowej trasy koncertowej.

  Reklama

  Bogdan Borowski - Idealna

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Cristo Dance zachwyca nowym hitem "Miłość"! Letnia premiera, którą musisz usłyszeć!
  2. Gwiazdy disco polo deklasują konkurencje?! Effect i Albik zaskoczyli NOWOŚCIĄ "Wariatka" Fani "Ta piosenka to hit
  3. Marcin Miller wyjawia sekrety zza kulis kariery! Trudno w to uwierzyć. Ludzie są bezlitośni!
  4. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!
  5. Nowa wersja hitu Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' właśnie podbija sieć! Tego się nie spodziewałeś. Nowy HIT?!
  6. Czarli powraca z nowym hitem - "Słodka czika"! Premiera!
  7. Wielki HIT "Siciliano" powraca w wyjątkowym stylu! W latach '90 królowa w Polsce! Jak brzmi teraz?!
  8. Avangarde Zaskakuje Nowym Hitem „Ja wierzę w miłość” - Idealny Utwór na Letnie Wieczory

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie