2016-01-24T19:39:00+01:00 Bliżej gwiazd: Mig. Refleksje po 15 latach (wywiad + koncert) https://disco-polo.info/uploads/news/2016/01/disco-polo.info_mig.jpg

Bliżej gwiazd: Mig. Refleksje po 15 latach (wywiad + koncert)

Redakcja , 24 Styczeń 2016  19:39

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Bliżej gwiazd: Mig. Refleksje po 15 latach (wywiad + koncert)
Źródło zdjęć:
Reklama

Nie wiadomo kiedy minęło 15 lat działalności artystycznej zespołu Mig. Wraz z 1 stycznia weszli w 16-ty rok swojej ciężkiej pracy dla sceny disco polo. Od tylu lat dostarczają nam wspaniałych utworów, przy których bawi się cała Polska.  Zespół two...

Reklama

Nie wiadomo kiedy minęło 15 lat działalności artystycznej zespołu Mig. Wraz z 1 stycznia weszli w 16-ty rok swojej ciężkiej pracy dla sceny disco polo. Od tylu lat dostarczają nam wspaniałych utworów, przy których bawi się cała Polska.  Zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Sławek i Krzysiek Gwiazdowscy.

 

Ich debiutancki utwór „Co Ty mi dasz” należy w tym momencie do najbardziej kultowych utworów „pierwszej fali” muzyki disco polo, czyli muzyki lat 90′. Materiał, który pozwolił im w pełni zaistnieć w branży znalazł się na pierwszej kasecie zespołu, wydanej w roku 2oo2 pt. „Czy to prawda”. Wejść na rynek pomógł im w tamtym czasie zespół Top One, który zajął się również aranżacjami piosenek.

 

Prawdziwy boom na twórczość zespołu Mig rozpoczął się jednak w roku 2014 wraz z premierą utworu „Miód Malina”, dzięki któremu kwartet zawdzięcza pozycję w czołówce największych gwiazd disco i dance.

 

Prywatnie rodzeństwu Gwiazdowskich daleko jest jednak do „gwiazdorzenia”. Ta czwórka to bardzo miłe, skromne i szanujące swoich fanów osoby. Poza sceną wiodą spokojne rodzinne życie, a smak zwykłej pracy i szarej codzienności również nie był im obcy na przestrzeni lat funkcjonowania zespołu.

 

Zobaczcie materiał przygotowany pod koniec ubiegłego roku, w trakcie nagrań andrzejkowego programu dla telewizji Disco Polo Music. Zespół Mig opowiedział nam o swoich refleksjach po odebraniu statuetki, będącej uznaniem za całokształt ich pracy artystycznej.

 

Materiał źródłowy:

  1. http://www.zespolmig.pl/

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!
  2. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  3. Śliczna gwiazda zespołu Szpilki odsłoniła piękne ciało! Spróbujcie oderwać wzrok od gwiazdy disco polo!
  4. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  5. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  6. Boska gwiazda disco polo pokazała ponętne nogi! Wygląda jak rasowa modelka?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami