2019-05-15T06:00:00+02:00 Bezczelnie skopiowany hit disco polo?! To może się skończyć ogromną karą! Sprawa będzie miała swój finał w sądzie?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/bezczelnie-skopiowany-hit-disco-polo-to-moze-sie-skonczyc-ogromna-kara-1557872170.jpg Disco-Polo.info

Bezczelnie skopiowany hit disco polo?! To może się skończyć ogromną karą!


Autor: Goliat, 15 Maj 2019  06:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie?!

Bezczelnie skopiowany hit disco polo?! To może się skończyć ogromną karą!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Beezy z nowym numerem ”Zabiorę Cię”! Letni klimat i taneczna energia młodego artysty disco polo
  2. ”Cudowna” to więcej niż muzyka! Ellixir & Sequence poruszyli fanów disco polo do głębi
  3. Wszyscy patrzyli tylko na nią! Przepiękna żona gwiazdy disco polo Dominika Siegieńczuk!
Reklama

Coraz częściej muzyka disco polo jest kopiowana bez żadnej zgody przez naszych wschodnich sąsiadów. Jeszcze kilka dobrych lat temu było to nie do pomyślenia, teraz staje się normą.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Zespół Bayera rusza w trasę koncertową – gdzie będzie można usłyszeć ich największe przeboje?

Tym razem oberwało się zespołowi Defis, który znacie z takich przebojów jak "Jeden gest", "Niespotykany kolor", czy "Róże". To właśnie ten ostatni utwór został umieszczony na kanale "Chcę śpiewać". 

Jak udało nam się ustalić jest to kanał z coverami, gdzie możemy znaleźć naprawdę dużo piosenek różnego gatunku. Grupa Defis z jednej strony powinna być zadowolona, że dociera do szerszego grona odbiorców, jednak wykorzystywanie utworu bez wiedzy i zgody autora nie jest najlepszym sposobem.

Na tę chwilę nikt z otoczenia zespołu Defis nie planuje wyciągnąć konsekwencji z wrzucenia utworu pt. "Róże" na kanał "Chcę śpiewać".

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
„Panna z Internetu „– Gorąca premiera od MALOVE

 

Znajdź więcej informacji:

Polecamy

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Szokujące słowa Kory do Magdaleny Narożnej w ”Must Be The Music”! Tak ostro nikt wcześniej tego nie podsumował
  2. Tragiczna śmierć DJ-a Hazela. Jego słowa o disco polo pokazują prawdę
  3. Gwiazdor disco polo szokuje: Bartosz Jagielski ogłasza rozwód i składa życzenia byłej żonie oraz jej nowemu partnerowi
  4. Ciężarna Faustyna Martyniuk olśniewa w dopasowanej sukience. Daniel zdradza imię dziecka
  5. Spike z nową piosenką ”Amor”! Romantyczny klimat i Sycylia w tle – czy to będzie przebój lata?
  6. Mr. Max i DJ Kozak zaskoczyli fanów! ”Chłopak do wzięcia” z DJ-em Kaczorem podbija YouTube
  7. Gwiazda zespołu Topky nie znosiła disco polo? Paula Karpowicz szokuje słowami o przeszłości
  8. TVS znika z naziemnej telewizji! Szlagier TV zajmuje miejsce w MUX-ach – ważna zmiana dla fanów muzyki
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły