Reklama


Reklama

Bezczelnie skopiowany hit disco polo?! To może się skończyć ogromną karą!

2019-05-15T06:00:00+02:00 Bezczelnie skopiowany hit disco polo?! To może się skończyć ogromną karą! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/bezczelnie-skopiowany-hit-disco-polo-to-moze-sie-skonczyc-ogromna-kara-1557872170.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie?!

Reklama

Coraz częściej muzyka disco polo jest kopiowana bez żadnej zgody przez naszych wschodnich sąsiadów. Jeszcze kilka dobrych lat temu było to nie do pomyślenia, teraz staje się normą.

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Tym razem oberwało się zespołowi Defis, który znacie z takich przebojów jak "Jeden gest", "Niespotykany kolor", czy "Róże". To właśnie ten ostatni utwór został umieszczony na kanale "Chcę śpiewać". 

Jak udało nam się ustalić jest to kanał z coverami, gdzie możemy znaleźć naprawdę dużo piosenek różnego gatunku. Grupa Defis z jednej strony powinna być zadowolona, że dociera do szerszego grona odbiorców, jednak wykorzystywanie utworu bez wiedzy i zgody autora nie jest najlepszym sposobem.

Na tę chwilę nikt z otoczenia zespołu Defis nie planuje wyciągnąć konsekwencji z wrzucenia utworu pt. "Róże" na kanał "Chcę śpiewać".

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!
  2. Zmysłowe zdjęcie wokalistki disco polo prosto z łóżka! Co za ciało!
  3. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.