Reklama


Reklama

Będzie gorąco! Rozchwytywany artysta disco polo zapowiedział coś niezwykłego!

2019-10-06T13:26:00+02:00 Będzie gorąco! Rozchwytywany artysta disco polo zapowiedział coś niezwykłego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/bedzie-goraco-rozchwytywany-artysta-disco-polo-zapowiedzial-nowosc-1570106290.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/DEJWPOLSKA
Reklama


Ogólna

Uwielbiany wokalista disco polo jest obiektem westchnień wielu nastolatek

Reklama

Dejw nie spoczywa na laurach. Wokalista zapowiedział fanom, żeby byli czujni. Nie bez powodu pojawił się ten komunikat.

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Mianowicie Dawid Kulesza ma w zanadrzu przygotowaną nie lada gratkę dla swoich fanów, którzy tylko czekają, aż miłość wielu młodych dziewczyn ukaże się w nowym utworze.

Za oknem deszcz, a w sercach nastolatek dzięki Dawidowi ciągle lato jest. Uwielbiany wokalista disco polo jest obiektem westchnień wielu nastolatek. Nic w tym dziwnego. Dawid Kulesza, który jest doskonale znany między innymi z takich kawałków, jak „O pani ma” , „Dołeczki” czy też „Nietypowa” i „Moja wariatka” - śmiało mógłby być okrzyknięty polskim Leonardo Di Caprio.

Oczywiście nie można pominąć jego numeru jeden, dzięki któremu udało mu się podbić rynek disco polo. Mowa oczywiście o piosence zatytułowanej „Petarda” do której teledysk został wyświetlony już ponad 40 milionów razy w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artysty.

Dejw niedawno zamieścił kontrowersyjną informacje na stronie Facebookowej, która wywołała mnóstwo domysłów wśród fanów disco polo. Wokalista zapowiedział, żeby być czujnym, gdyż szykuje się nowość.

Zobacz również: Artysta disco polo zdradził, czego nauczyła go jego wspaniała babcia!

Jak myślicie, czyżby Dejw planował na dniach jakąś niezapowiedzianą premierę?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  2. Może będzie Wam wstyd! Tak wokalistka disco polo apeluje do swoich fanów!
  3. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.