Reklama
Polecamy


Reklama

Bayera – Ta Szalona Dziewczyna (Tom Socket Remix) | Nowość

2017-02-22T18:10:23+01:00 Bayera – Ta Szalona Dziewczyna (Tom Socket Remix) | Nowość https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Bayera-Ta-Szalona-Dziewczyna-Tom-Socket-Remix.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Bayera na czele z Radkiem Kudelskim może być zadowolony ze swojej ostatniej produkcji, która cieszy się sporym zainteresowaniem na disco-polo.info oraz w serwisie YouTube.   W internecie pojawił się kolejny remix piosenki pt. „Ta szalon...

Reklama

Bayera na czele z Radkiem Kudelskim może być zadowolony ze swojej ostatniej produkcji, która cieszy się sporym zainteresowaniem na disco-polo.info oraz w serwisie YouTube.

 

W internecie pojawił się kolejny remix piosenki pt. „Ta szalona dziewczyna”. który ma szansę podbić parkiety klubowe na terenie całego kraju. Za nową wersję znany producent, który często gości w naszym portalu Tom Socket.

 

Posłuchajcie koniecznie całości.

 

Bayera – Ta Szalona Dziewczyna (Tom Socket Remix)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ
  2. Wokalistka disco polo w mega ponętnym stroju idealnym do sypialni! Wygląda oszałamiająco!
  3. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.