Reklama


Reklama

Bartek Padyasek (D-Bomb) szuka odpowiedzi na nurtujące go pytanie! Ktoś pomoże artyście disco polo?!

2020-05-18T13:31:00+02:00 Bartek Padyasek (D-Bomb) szuka odpowiedzi na nurtujące go pytanie! Ktoś pomoże artyście disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/bartek-d-bomb-szuka-odpowiedzi-na-nurtujace-go-pytanie-1589145732.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/dbombofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista i lider grupy, Bartek Padyasek słynie z tego, że ma ogromny dystans do siebie i otaczającej go rzeczywistości

Reklama

Ilu ludzi, tyle opinii. Lider i wokalista zespołu D-Bomb musiał się zmierzyć z trudnym wyborem. Jaką decyzję powinien podjąć artysta, żeby było dobrze?

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Nikt nie mówił, że życie będzie usłane różami, a sytuacje z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć, zawsze będą proste. Formacja D-Bomb w branży muzyki disco polo dała się poznać między innymi z takich piosenek, jak „O Ela, Ela” , „Do końca naszych dni” czy też „Najbardziej dzisiaj chce”.

Wokalista i lider grupy, Bartek Padyasek słynie z tego, że ma ogromny dystans do siebie i otaczającej go rzeczywistości. Muzykowi zawsze udaje się znaleźć rozsądne rozwiązanie w każdej sytuacji. Jednak tym razem postanowił wspomóc się opiniami swoich fanów: - „Wow paliwko po 4:27, Tylko gdzie tu teraz jeździć”. Dobre pytanie zadał Bartek.

W dobie koronawirusa niewskazane są jakiekolwiek dalsze wyjazdy. Ale faktycznie ceny paliwa są bardzo kuszące i grzechem byłoby nie zatankować. Jak obstawiacie, gdzie po zniesieniu obostrzeń wyruszy wokalista i lider zespołu D-Bomb?

Wiadomo, że jego żywiołem jest muzyka, więc może artysta zaplanuje szaloną trasę koncertową i w dwa tygodnie zagra we wszystkich województwach?

Zobacz również: Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca premiera Zenka Martyniuka AKCENT. Król disco polo pokazał wielką klasę!
  2. Magda Narożna zachwyca w ramionach ukochanego! Uczucia królowej disco polo są jednoznaczne!
  3. Artysta disco polo zdradził nowe szczegóły dotyczące jego dalszej kariery!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.