Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-10-29T10:00:00+01:00 Bartek (D-Bomb) został ściągnięty z gór! Znamy powód szybkiego powrotu https://disco-polo.info/uploads/news/2019/10/bartek-d-bomb-zostal-sciagniety-z-gor-znamy-powod-szybkiego-powrotu-1571917039.jpg
Reklama

Bartek (D-Bomb) został ściągnięty z gór! Znamy powód szybkiego powrotu

Redakcja , 29 Październik 2019  10:00
Bartek (D-Bomb) został ściągnięty z gór! Znamy powód szybkiego powrotu
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

W branży disco polo nie na czasu na nudę!

Reklama

Wokalista jednego z bardziej rozchwytywanych zespołów disco polo w ostatnim czasie znalazł w końcu moment na regenerację. Bartek Padyasek z D-Bomb jest jednym z prężniej działających wykonawców muzyki tanecznej.

Zobacz również: Co Ona plecie?! Wokalistka disco polo szokuje swoich fanów

Wokalista ma niezwykle flow, a szczerość jaką przekazuje fanom jest nie do opisania. Nie trzeba być zagorzałym fanem disco polo, żeby lubić Bartka.

Tak naprawdę, to trudno jest znaleźć w świecie muzyki tanecznej aż tak prawdziwego wokalistę, który byłby po prostu sobą. Artysta nie przebiera w słowach. Ponadto chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w social mediach.

Najczęściej udziela się na prywatnym profilu Instagramowym, który ma pokaźną sumę obserwatorów. Nic w tym dziwnego. Przyjemnie ogląda się życie człowieka z pasją, który przekazuje pozytywną energię i nie narzeka, że pada deszcz.

Bartek jest zdystansowany, z humorem podchodzi do życia i potrafi wszystko obrócić w żart. Niedawno artysta wybrał się na wycieczkę do Zakopanego, jednakże sielanka nie trwała długo, gdyż praca wzywała wokalistę na plan.

Zobacz również: Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!

Aczkolwiek Bartek nie krył zadowolenia z obrotu sytuacji. W końcu był w górach i mógł chociaż trochę się zresetować, a praca, która jest pasją, to najlepsza opcja, o której marzy wielu ludzi.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
  2. Rozpromieniona gwiazda disco polo zachwyca na instagramie. Co za fotografia!
  3. Poważny problem Pauli z zespołu Top Girls. Smutna gwiazda disco polo podzieliła się tym z fanami!
  4. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej