2021-05-02T15:25:00+02:00 Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi https://disco-polo.info/uploads/news/trudne-chwile-w-zyciu-popularnej-artystki-disco-polo-z-pomoca-ruszyli-najblizsijpg.jpg

Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi

Redakcja , 02 Maj 2021  15:25

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/

Ciężkie chwile rodzinne w życiu popularnej wokalistki disco polo! Z pomocą artystce ruszyli jej najbliżsi

Reklama

Życie nie zawsze bywa tak kolorowe, jakie obserwujemy na zdjęciach. W życiu każdego człowieka przychodzą czasem dni, kiedy ma się wrażenie, że wszystko jest nie tak, jak być powinno. Powody mogą być różne: zwolnienie z pracy, koniec długoletniego związku, śmierć bliskiej osoby…

Zobacz również: Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!

Artyści disco polo również przeżywają rozmaite tragedie. Im jest zdecydowanie trudniej. Bowiem jak zagrać koncert, gdy trzeba wyjść na scenę i uśmiechać się do ludzi w momencie, gdy wali się cały świat? W takiej sytuacji często muszą robić dobrą minę do złej gry. A to nie zawsze jest takie proste.

Twórczyni przeboju "Diablica"  jest właścicielką jednego z piękniejszych uśmiechów w branży disco polo. Artystka często publikuje w swoich mediach społecznościowych fotki, na których zachwyca czarujących uśmiechem. Jak się okazuje, jej życie nie zawsze bywa tak kolorowe, jak obserwujemy na licznych fotografiach. 

Casandra wrzuciła do sieci bardzo pozytywną fotkę, na której uśmiecha się od ucha do ucha. Okazuje się jednak, że artystka nie miała ostatnio wielu powodów do radości. Gwiazda disco polo podzieliła się z fanami pewną zaskakującą informacją.

Reklama

“Każdy w swoim życiu ma ten lepszy i gorszy czas... W ostatnim roku przeszłam ciężkie chwile rodzinne, ale przetrwałam to dzięki moim najbliższym... I życie toczy się dalej! Nie wiem co będzie za tydzień, miesiąc czy rok, ale na chwilę obecną cieszę się swoim życiem i będę szczerzyć te zęby na lewo i prawo, bo najzwyczajniej w świecie (mimo wszystko) JESTEM SZCZĘŚLIWA!”

Jak sami widzicie, piękna Casandra trudne chwile ma już na szczęście za sobą. To bardzo ważne, by w beznadziejnych sytuacjach mieć wsparcie bliskich osób. Mamy nadzieję, że smutne przeżycia w życiu wokalistki, definitywnie odeszły w zapomnienie, i od teraz na jej twarzy będzie gościł już tylko promienny uśmiech!

Zobacz również: Popularne wokalistki Top Girls zaprosiły na scenę dzieci! Koncert gwiazd disco polo przeszedł do historii!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CASANDRA - Męski Świat
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  2. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  3. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  4. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  5. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  6. Patolo Disco w ofensywie! Niesamowita premiera pt. 'Więcej miejsca dla ptaka' jest już dostępna! Odpowiada za nią legendarny gwiazdor disco polo!
  7. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  8. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami