2021-05-02T15:25:00+02:00 Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi https://disco-polo.info/uploads/news/trudne-chwile-w-zyciu-popularnej-artystki-disco-polo-z-pomoca-ruszyli-najblizsijpg.jpg

Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi

Redakcja , 02 Maj 2021  15:25
Bardzo trudne chwile w życiu popularnej artystki disco polo! Z pomocą ruszyli najbliżsi
Źródło zdjęć: instagram.com/casandramusic/
Reklama

Ciężkie chwile rodzinne w życiu popularnej wokalistki disco polo! Z pomocą artystce ruszyli jej najbliżsi

Reklama

Życie nie zawsze bywa tak kolorowe, jakie obserwujemy na zdjęciach. W życiu każdego człowieka przychodzą czasem dni, kiedy ma się wrażenie, że wszystko jest nie tak, jak być powinno. Powody mogą być różne: zwolnienie z pracy, koniec długoletniego związku, śmierć bliskiej osoby…

Zobacz również: Zwyciężczyni programu Projekt Lady III w produkcji disco polo! To będzie nowy hit lata?!

Artyści disco polo również przeżywają rozmaite tragedie. Im jest zdecydowanie trudniej. Bowiem jak zagrać koncert, gdy trzeba wyjść na scenę i uśmiechać się do ludzi w momencie, gdy wali się cały świat? W takiej sytuacji często muszą robić dobrą minę do złej gry. A to nie zawsze jest takie proste.

Twórczyni przeboju "Diablica"  jest właścicielką jednego z piękniejszych uśmiechów w branży disco polo. Artystka często publikuje w swoich mediach społecznościowych fotki, na których zachwyca czarujących uśmiechem. Jak się okazuje, jej życie nie zawsze bywa tak kolorowe, jak obserwujemy na licznych fotografiach. 

Casandra wrzuciła do sieci bardzo pozytywną fotkę, na której uśmiecha się od ucha do ucha. Okazuje się jednak, że artystka nie miała ostatnio wielu powodów do radości. Gwiazda disco polo podzieliła się z fanami pewną zaskakującą informacją.

Reklama

“Każdy w swoim życiu ma ten lepszy i gorszy czas... W ostatnim roku przeszłam ciężkie chwile rodzinne, ale przetrwałam to dzięki moim najbliższym... I życie toczy się dalej! Nie wiem co będzie za tydzień, miesiąc czy rok, ale na chwilę obecną cieszę się swoim życiem i będę szczerzyć te zęby na lewo i prawo, bo najzwyczajniej w świecie (mimo wszystko) JESTEM SZCZĘŚLIWA!”

Jak sami widzicie, piękna Casandra trudne chwile ma już na szczęście za sobą. To bardzo ważne, by w beznadziejnych sytuacjach mieć wsparcie bliskich osób. Mamy nadzieję, że smutne przeżycia w życiu wokalistki, definitywnie odeszły w zapomnienie, i od teraz na jej twarzy będzie gościł już tylko promienny uśmiech!

Zobacz również: Edyta Folwarska szczęśliwie zakochana?! Wiemy, kto skradł jej serce! To znany pisarz!

Reklama
Zobacz teledysk: CASANDRA - Męski Świat
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!
  2. Popularna grupa disco polo właśnie zmieniła skład. Nikt tego nie przewidział!
  3. Rodzinny wypad znanego gwiazdora disco polo z grupy Power Play! Dawno nie było tak sielankowo!
  4. Piękna gwiazda disco polo wreszcie to zrobiła! Na ten dzień czekała od kilku miesięcy!
  5. Mamaginekolog tańczy z mężem do nowego hitu disco polo! Nagranie podbija sieć! VIDEO
  6. Wyjątkowy duet w disco polo! Artyści podbiją tym utworem listy przebojów?! Fani zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama