2022-11-27T21:25:00+01:00 BARDZO ostra reakcja Dawida Narożnego Piękni i Młodzi! Gwiazdor disco polo odniósł się do Marcina Miller OSTRA reakcja Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo ma już dość! Odniósł się do Zenka Martyniuka i Marcina Millera! https://disco-polo.info/uploads/news/bardzo-ostra-reakcja-dawida-naroznego-gwiazdor-disco-polo-odniosl-sie-do-marcina-miller-i-zenona-martyniukajpg.jpg Disco-Polo.info

BARDZO ostra reakcja Dawida Narożnego Piękni i Młodzi! Gwiazdor disco polo odniósł się do Marcina Miller i Zenona Martyniuka!


OSTRA reakcja Dawida Narożnego! Gwiazdor disco polo ma już dość! Odniósł się do Zenka Martyniuka i Marcina Millera!

Autor: Adam Begier, 27 Listopad 2022  21:25
Źródło zdjęć: materiał prasowy
BARDZO ostra reakcja Dawida Narożnego Piękni i Młodzi! Gwiazdor disco polo odniósł się do Marcina Miller i Zenona Martyniuka!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Greso w letnim klimacie: Gorąca premiera disco polo "Czego pragnę"
 2. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
 3. Mega Premiera: "Złoto" w wykonaniu Skolim, Defis, Zenek Martyniuk, Marcin Miller, MIG, Łobuzy, MiłyPan, Radek Liszewski, Magda Narożna, Sławomir
Reklama

  Dawid Narożny dodał bardzo ostry i jednoznaczny wpis dotyczący sytuacji, która występuje już od jakiegoś czasu. Nawiązał w swojej wypowiedzi do ikon muzyki disco polo Marcina Millera i Zenona Martyniuka. O co dokładnie chodzi?

  Zobacz również: Gorąca premiera: Kayla z nowym hitem "Looknij na mnie"!

  Popularny już były członek zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożna ostatnio jest na ustach wszystkich. Jest to spowodowane jego nowym singlem "Alkoholiczka", który został wydany 3 listopada. Jak do tej pory teledysk został odtworzony w serwisie YouTube  ponad 493 tysiące razy.

  Jeszcze przed premierą piosenka wywołała spore kontrowersje. Wiele osób zarzucało, że Dawid nawiązuje do swojej byłej żony. Wokalista wieloktotnie podkreślał, że nie jest to utwór związany z nikim personalnie. Opisuje po prostu problem alkoholu. Jednak fani nie odpuszczają i dalej szeroko komentują, że nawiązuje do byłej.

  Dawid Narożny ostro w internecie!

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Wokalista disco polo postanowił po raz kolejny odnieś się do zarzutów. Dość ostro brzmiący wpis pojawił się na jego oficjalnym koncie na FaceBooku. Artysta jednoznacznie twierdzi, że utwór nie musi mieć bohatera. Nawiązał również do twórczości Zenona Martyniuka czy Marcina Millera. Napisał, że nie zdradzali swoich żon śpiewając o zielonych oczach czy najpiękniejszej dziewczynie.

  Ciagle słyszę jakieś aluzje dot tej piosenki, ludzie sobie dopowiadają bohatera, wręcz wpierają mi że utwór MUSI BYĆ O KIMŚ Drodzy Państwo - NIE MUSI To że śpiewam o alkoholiczce nie musi znaczyć że kogoś mam na myśli, Zenek śpiewając o „oczach zielonych” nie zdradził swojej żony z kobitą posiadającą takowe oczy, a Marcin Miller śpiewając o „Najpiękniejszej dziewczynie” wcale nie zdradził żony P.S. My tu gadu gadu a Alkoholiczka leci po pół MILIONA

  Jak widać Dawid próbuje odciąć się od nawiązań do swojej byłej żony. Rzadko o niej się wypowiada i unika tematu. Czy faktycznie taki wpis spowoduje, że fani nie będą już komentować tej produkcji i skupią się tylko na walorach muzycznych piosenki "Alkoholiczka"?

  Reklama

  Dawid Narożny - Alkoholiczka

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok



  Przeczytaj również:
  1. Gorąca premiera Disco Polo: Freaky Boys & Blondi w utworze "Daj Mi Tylko Noc"
  2. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
  3. Nie uwierzysz, jak Górzno oszalało na punkcie Macieja Smolińskiego! Zobacz, co tam się działo!
  4. Taką energię mają najlepsi?! Super Koncert gwiazd disco polo Mejk w Miejscowości Linie: Niezapomniana Zabawa!
  5. Klaudia Zielińska gwiazdą w Londynie! Ten koncert przeszedł do historii! Tłumy pod sceną
  6. Nowość - Topky: "Kto wkurzy Cię jak ja" - Mega premiera! W teledysku zwyciężczyni programu Top Model!
  7. Nowości muzyczne w świecie Disco Polo: Czerwcowe premiery Mono Studio
  8. Co za strój! Teresa Werner ZNÓW zaskakuje! 65-latka w najodważniejszej stylizacji swojej kariery?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie