2021-09-12T07:30:00+02:00 Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?! https://disco-polo.info/uploads/news/ex-top-girls-maja-dosc-gwiazdy-disco-polo-wyspiewaly-fanom-cala-prawdepng.png

Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!

Redakcja , 12 Wrzesień 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz zaśpiewały kawałek “W Top Girls już nie wytrzymam”

Reklama

Artystki disco polo gościły w popularnej audycji radia Vox Fm, gdzie postanowiły rozprawić się z przeszłością!

Zobacz również: Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!

To był niezwykle gorący tydzień dla branży disco polo! Dwie członkinie popularnego girlsbandu Top Girls pożegnały się z zespołem! Takiej wiadomości nikt się nie spodziewał!

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz były w znanej formacji disco polo od początku jej istnienia. Dziewczyny wraz z Justyną Lubas stworzyły masę niezapomnianych przebojów, które w pamięci fanów zostaną na zawsze. Kawałki takie jak: “To skomplikowane”, “Mleczko”, czy “Jakbyś mnie zechciał” wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów!

Reklama

Byłe wokalistki Top Girls gościły niedawno w programie “Pierwsza zmiana” radia Vox Fm. Dziewczyny zostały poproszone o wykonanie specjalnego utworu, który w ironiczny sposób nawiązywał do całej sytuacji. Angelika i Paula zaśpiewały kawałek “W Top Girls już nie wytrzymam”, który w oryginalnej wersji nagrała kilka lat temu Katarzyna Cerekwicka. 

Niezwykłe wykonanie emocjonującego utworu wywołało lawinę komentarzy w sieci.

Reklama

“To jest właśnie to. Angelika i Paula uwielbiam was”

“Kochane jesteście najlepsze te głosy boskie”

“W końcu dziewczyny wolne i szczęśliwe”

Piękne wokalistki nie pozostawiły fanów samym sobie. Dziewczyny założyły nowy zespół pod nazwą “Topky”. W sieci odbyła się właśnie premiera ich debiutanckiego singla pt. “Szpile”. Angelika i Paula mają ogromne szanse, by odnieść sukces. Przebojowy kawałek błyskawicznie wpada w ucho!

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: TOPKY - W TOP GIRLS NIE WYTRZYMAM
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  2. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  3. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  4. Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!
  5. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  6. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami